Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt tényleg nem...

Terhesség alatt tényleg nem lehet teljesen kikezelni a gombát?

Figyelt kérdés
10 hete küzdök vele.Kúra szünet kúra szünet.Más is van így?Szerencsére egyszer se volt még nagyon durva,maximum egy kis folyás és érzékeny hüvely.Ha folyamatosan kezelve van úgy is tud felszálló fertőzést okozni?
2016. okt. 10. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Tejsavas tablettás irrigálást próbáltad?


Egyébként én úgy tudom, hogy a túl sok szénhidrátbevitel (csoki) tökéletes táptalaj a gombának. Szóval ha sok csokit,édességet ettél eddig lehet az a probléma, viszont ha nem akkor mindenképp keresd fel az orvosod biztosan tud valami mást tanácsolni!


Ha zárt a méhszáj és folyamatosan kezelve van, nem hagyod elhatalmasodni a bacikat akkor nem szabad, hogy felszálljanak!

2016. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

PH visszaállítást nem felejted ki?

A terhesség elején én is folyamatosan küzdöttem a fertőzéssel, ezért még a rákszűrést se tudta a doki levenni, csak a 16. héten, de utána ráálltam a Lactofeel-re, megelőző jelleggel 2-3-szor egy héten és nem jött többé vissza a terhesség alatt.

2016. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél én is sokat szenvedtem vele, nem is múlt el teljesen, csak szülés után. Az orvosom nekem azt mondta, nem írhat a terhesség miatt erősebb gyógyszert, de a gomba csak nekem kellemetlen, a babára nem veszélyes.
2016. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A ph visszaállítást is próbáltam már és fenntartásként hei 1szer szoktam alkalmazni a pinophylus kúpot.mégis visszajött.nem eszek fehér lisztet,se cukrot,a csokit nem szeretem,maximum az ét csokit és abból is a cukormenteset választom.Nem szedtem antibiotikumot sem.Az orvos szerint csak annyit tehetünk,hogy kordában tartjuk,hogy ne okozzon komolyabb tüneteket.
2016. okt. 10. 18:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig zárt a méhszáj.Jövő héten megyek kontrollra remélem még mindig az.24 hetes vagyok
2016. okt. 10. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
protexin gynophilus használok nagyon jo
2016. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!