Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, negatív új....

Pozitív teszt, negatív új. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szept. 12 utolsó menzesz. Átlagos ciklus: 23 nap. Múlt hét szerda teszt: negatív, penteki teszt: halvány pózi vasárnapi teszt: erős pozi. Ma voltam nődokinal aki elég szkeptikus volt a terhességemet illetően szerinte nem vagyok az, mert nem lat petezsakot, pedig már kellene. Érdekes azért mert szerintem meg korai volt a vizsgálat ( ha szerdán még negatívot teszteltem). Most bizonytalanodtam. Azzal jött h az agyalapi mirigy termeli a hcg-t és más miatt is lehet, és a pozitív teszt is tévedhet.. Szerintem a dokim hulye. Vélemény?
2016. okt. 10. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Javítás: új - Uh akart lenni
2016. okt. 10. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Miert mentel tkp. orvoshoz?
2016. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert hogy megnézze minden rendben van e. Nincs ciszta elváltozás stb. És hogy konzultáljak vele.
2016. okt. 10. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Tojik rád a doki, az van.

Ha kérdéses, kér vérvételt, és minden kiderül. Ez nem történt meg.

Nem kell visszamenned egy-két héten belül? Ha addig nem jön meg, menj vissza.

2016. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harom korai teszt helyett eleg lett volna egy ma reggel. Aztan kb. 3 nap mulva.
2016. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Tényleg elég valószínű, hogy még korán mentél. Bőven ráértél volna egy hét múlva. Jövő héten ott lesz az a petezsák remélhetőleg:) Attól, hogy rövid a ciklusod, még nem biztos, hogy a peteérésed ennek megfelelően korán van, lehet, hogy a luteális fázisod rövid. Akkor pedig még nem sok minden látszódhat UH-n. A dokid talán nem akar hiú reményekkel traktálni, de azért a terhességet feketén-fehéren biztos nem zárta ki, csak felvázolta, hogy lehetnek egyéb okai is a pozitív tesztnek.
2016. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ooo nagyon korán mentél!! Még szerintem 5 hetes sem vagy(a tesztekből kiindulva, nem az utolsó mensi szerint)! Két hét múlva menj újra!
2016. okt. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!