Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt nehéz a terhessé...

Mennyire volt nehéz a terhesség egy kicsi 2 éves mellett? Hogy birtad/birtátok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor volt rossz mikor a végefelé kitalálta hogy ő nem sétál tovább és haza kellett cipelnem és majd'leszakadt a derekam, ezen kìvül mintha nem is lettem volna terhes
2016. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt a nagy, amikor terhes lettem a húgával. Elég nehezen viseltem, a nagyot egyáltalán nem bírtam emelni, és az első két hónapban éjjel-nappal rosszul voltam, semmi nem maradt meg bennem. Túl lettünk rajta, naponta egyszer így is kivittem játszóterezni, egyébként szerencsém volt, hogy ő szívesen játszott nyugodtan mellettem.

Egy 3 éves ovisom és egy 8 hónapos babám volt, mikor a harmadikkal lettem terhes, azt teljesen jól viseltem végig.

2016. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem voltam rosszul, emeltem, cipeltem, egész nap talpon voltam vele. Segítségem nem volt. Mindenki azt mondta, hogy koraszülött lesz biztosan, túlhordtam 5 nappal. :)
2016. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat nem volt egyszerű.. Dackorszakot tapostuk/tapossuk hisztis volt es önfejű.. Sokszor cipeltem meg nagy hassal is de nek volt probléma a terhességgel a kicsit ugy kellett "kilakoltatni" ( amúgy mindketten 40+5 re születtek ) :)
2016. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk még nincs dackorszak annyira, amúgy is nyugis baba, már jön az akarat, de még szerintem nem vagyunk a dackorszakba. 2,2 év van köztük, most született a pici. teljesen jól viseltem a terhességet, mindkét terhességem nagyon könnyű volt semmiben nem hátráltatott a két vées.
2016. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerek olyat akinek inkább a neveléssel gyűltek meg a bajai. a baba mellett nem foglalkozott a 2 éves érzelmi világával, testvérféltékenység, szorongás, minden játszott, tuti kihat a felnőtt életére is, mert állandósult, hiába nőttek.
2016. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 évesek múltak az ikreim, amikor összejött a kistesó.

Elég nehéz volt, mert a férjem késő estig dolgozik, szóval egyedül voltam velük többnyire, ráadásul a kicsivel sokat véreztem, nem nagyon emelgethettem az ikreket.


Arra emlékszem, hogy sokat idegeskedtem, feszültem, talán a hormonok miatt is, de főleg a tehetetlenségtől.


De százszor könnyebb volt, mint miután megszületett baba, gondolom, ezt nem kell részletezni.

2016. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!