Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasgörcsök a második trimeszte...

Hasgörcsök a második trimeszterben (22hét) zárt méhszáj mellett? Volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Egy vetélésen már túl vagyok és most a 2 teimeszterben tartok 22 héten.eddig nem volt különösebb problémám de egy hete reggel arra keltem h görcsölök a fájdalom kisugárzik a derekamba is.a doki megvizsgált zárt a méhszáj.volt valakinek ilyen? Néha órákra elmúlik a fájdalom aztán visszatér és órákig fáj.a doki szerint a terhes nők nagy része tapasztal ilyent és ártalmatlan.csak aggódok azért.

2016. szept. 21. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.22. hétben járok én is.Nekem mondjuk nem görcsölt,hanem nagyon szúrt.Megemeltem a magne b6-ot 3*2re,azóta sokkal jobb.Nagyon ritkán nekem is vannak enyhe görcseim.Tágul a méh,normálisnak mondják.Ha nem nyitja a méhszájat akkor meg főleg ne aggódj.Pihenj sokat,ha teheted.😊
2016. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Vègül minden rendben volt?
2023. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!