Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet elmegy a baba?

Lehet elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok, eddig semmi problémám nem volt, nem barnáztam nem görcsölök. Ma szexeltünk és orgazmusom is volt, de utána elkezdtem vérezni. Rózsaszínes és törléskor jön elő, nem nagy mennyiség de megijeszt. Holnap megyek a dokimhoz, addig arra lennék kíváncsi volt e már valakinek ilyen szex utáni vérzés és megmaradt e a baba (Ügyelet itt halott ügy... )
2016. okt. 13. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Ugyelet mindenhol van!

De ha ennyire nem erdekel, varj holnapig.

2016. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

#1 Lehet, hogy vidéki és nincs autó, faluban/kisvárosban még busz sem jár ilyenkor.

Szóval lehet tényleg halott ügy az ügyelet.

2016. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. 4 hetesen, éppenhogy kimaradt a menzeszem pár napja. Ugyanígy rózsaszín maszat szex után. Az ügyeletről simán elküldtek. 6 hetesen is barnáztam az már nem szex után volt mert az első eset után nem is mertük, arra kaptam utrogestant és ezután nem volt több gond.
2016. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

2. Erre van a mento!

Szomszed, taxi

2016. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mao naponis volt ilyenem es regebben is most vagyok 16 hetes. Ma rohantam be ismetelten a korhazba ahol megnyugtattak hogy nincsen semmi baj lehet hogy csak hajdzal er pattant el. Vagyis ha nem erosen verzel csak ketto torlesnyi rozsaszines van es utana barnad akkor a szexel megsertettetek. Ha dokihoz mesz lehet sot biztos megtiltja a szexet. En a helyedben azert vagy bemennek vagy mentot hivatnek magamra
2016. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mento egy kis halovany maszat miatt??😂 Nem dol a kerdezobol a ver hal istenek, nem is gorcsol ami szintent jot jelent! Holnapig kitartast!:) lehet csak felsertettetek valamit belul szex kozben!

Majd szamolj be mi volt a dokinal!

2016. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem a bejutással van a baj, hanem a kórházzal...eddig akármi miatt mentem be kb felháborodtak, hogy amíg nem haldoklom ne zavarjam őket. bent van egy terhes ismerősöm hematómával, csak fekszik bent...nem adtak neki semmit és uhval se nézik, mert "majd pár nap múlva elég.."
2016. okt. 13. 20:57
 8/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Ti hallottatok már olyanról, hogy mentő kiment egy 6 hetes kimamáért, mert egy kis vér volt a WC-papíron? Nonszensz. Mire a mentő kiérne érte, (ha véletlenül nem rázná le az ügyeletes), már ott is lesz holnap az orvosánál... Elég valószínű, hogy mechanikai sérülésből származik a vér, érzékenyebb ilyenkor a méhnyak. Én biztos nem ugrálnék ügyeletre, ha pont másnap indulnék dokihoz. Többet ér az otthoni pihenés, alvás, mint az idegeskedés meg a bosszankodás az egészségügy szerető keblén. Ha bármi görcsöt, nyilallást érzel, erősödik a vérzés vagy nem akar elmúlni, akkor viszont tényleg inkább be kellene menni az ügyeletre.
2016. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ha görcsölni kezd, vagy vérezni rendesen mindenképpen indulunk, de akkor tuti nem ide, sajnos tényleg csak rossz tapasztalat van, nőgyógyászati és egyéb szempontokból is. Pest egy óra kocsival, oda mennék inkább. Úgy veszem észre, hogy múlik, már alig látszik, de alig várom, hogy holnap legyen
2016. okt. 13. 21:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Melyik korhaz ez? Mar ha elarulod?
2016. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!