Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmarad a baba...

Szerintetek megmarad a baba vagy elmegy? (fontos)

Figyelt kérdés

4 napja késik, 2 napja teszteltem pozitívat..

Viszont tegnap óta ilyen barnás a wc papír ( de csak akkor észrevehető ha erősebben a hüvelyemhez nyomom a wc papírt, tehát nem folyik ki belőlem semmi) Sajnos fiatalabb koromban volt 2 abortuszom amit nagyon bánok, de semmiképp nemvolt lehetősem megtartani..

Tegnap szeretkeztem a párommal, és utána jelentkezett ez a barnás valami.

Nagyon aggódom.

És tudom szörnyű de sajnos jelenleg nincs tb-m és tb kártyám se.

Ha sokat biciklizek/sétálok mialatt elintézem lesz nagyobb gond? Nagyon ideges vagyok, aludni se tudok rendesen.

Szóval lehet hogy csak jövő héten tudok menni dokihoz ha elintéztem ezeket, mert ugye tb kártyát se tudok felmutatni meg támogatásom sincs.

Szóval lesz-e gond? :(


2015. okt. 8. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy nincs tb-d ellátnak.Menj el orvoshoz,utána meg intézkedj tb ügyben.
2015. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az orvoshoz, el fognak látni, vagy menj magánorvoshoz és fizesd ki.
2015. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 A kérdező kommentje:

Most görcsölget a hasam.

Nagyon félek.. :/

2015. okt. 8. 11:05
 4/128 A kérdező kommentje:
Ha most görcsölget a hasam az ugye nem jelent mindenképp vetélést?
2015. okt. 8. 11:06
 5/128 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen ellatnak tb nélkül is, azonnal menj orvoshoz.
2015. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/128 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy maganorvoshoz, fizetsz 7-1O ezer forintot (attól függ), és megnéz. Nem fogja érdekelni, hogy van-e TB-d.
2015. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 A kérdező kommentje:
Egyébként napi 2x 1/4 Betalocot szedek ( 50 mgos 1 egész szem) káros a babára? úgy olvasgattam sokan szedik a terhesség alatt!
2015. okt. 8. 11:07
 8/128 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! akkor valószínű magándokihoz megyek!! még akárhogyis de megoldom ma hogy lásson orvos!
2015. okt. 8. 11:08
 9/128 anonim ***** válasza:
100%

En is ugyanugy voltam es mondtam tb nelkul elmentem kórházba es jeleztem hogy terhes vagyok 2 pozi tesztem van ed barnazok.

Nagyon kedves volt az orvos megvizsgált irt gyógyszert egy het múlva kontrol....tehat nen éreztette higy "te idota nincs tb fizetve" utanna elmenten es elrendeztem a tb

Tehat ne aggódj es be érezd kellemetlenül magad ez miatt menjek nyugodtan orvoshoz a baba es a te erdekedben!

Es ne legyetek egyutt a parodal.

Aktus utan van aki barnazik de az is lehet hogy sárgatest elegtelenseged van arra pedig irbak hormon pótló gyógyszert.

Menj orvoshoz mert akar vetélés is lehet ha nem kezelik idoben!

2015. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 A kérdező kommentje:

Még ma elmegyek orvoshoz !

Köszönöm a válaszokat!

Este megírom mi a helyzet.

2015. okt. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!