Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák! Hogy...

34 hetes kismamák! Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én a múlthét óta sokkal "terhesebbnek" érzem magam mint eddig. Olyan 3-4 óránként azt érzem, hogy muszáj ledőlnöm, mert nem bírom egyszerűen a pocim, a baba is olyan rúgásokat produkál, hogy rendesen fáj, a hátam és a csípőm is nagyon fájós mostanában. Mások is így vannak ezzel? Ez már ilyenkor normális?
2016. okt. 14. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi most tartunk a 32-ik hétben, de ugyanezt érzem.

15-20 perces állás, vagy séta után már úgy érzem hogy a derekam leszakad, húz a pocak. Nagyon hamar elfáradok. Ez így lassan a vége felé szerintem teljesen normális.

Vannak éjszakák amikor aludni sem nagyon tudok, vagy épp pisilni kell, vagy arra kelek, hogy iszonyatosan fáj a combtövem.


Kitartás, már nincs sok vissza! :)

2016. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan én már szültem de itt volt a fordulópont. Eddig az ég világon semmi bajom nem volt, 34 hetes koromtól nem bírtam annyit menni, éjjel is többször felkeltem pisilni, nem bírtam annyit állni, sokszor fájt a derekam, a szeméremcsontom, nyillalást éreztem sokszor a hüvelyemben, nem bírtam enni csak macskaadagot, sokszor volt légszomjam. Kb ennyi..
2016. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok.

Kb. a 30. hétnél éreztem én is hogy fordul. Meg a múlt héten gyakorlatilag volt két nap, amikor látványosan nőtt is a hasam.

Én is most szundítottam egyet, de már nem pihentet úgy az alvás sem.


Még két hétig dolgozom, már az is nehéz, meg a meglévő gyerekeim és a háztartás...


Ez van, most már nincs sok hátra, és emlékeim szerint a korábbi terhességeim alkalmával sem volt ez máshogy, a vége ilyen nyűgös, és egyre több a nyavalya. (Bár nekem előtte is volt sok, persze nem mert a pocak húzott..)

2016. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, én sem tudok egy rendeset aludni vagy pisilni kell, vagy egyszerűen húzz oldalra a baba és nem kényelmes a fekvés. Néha teljesen elkeseredem hogy még 5-6 hétig ez így fog menni! :)
2016. okt. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!