Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon lévő Kismamak! Ti mit...

Otthon lévő Kismamak! Ti mit csináltok, hogy ne unjátok szét magatokat?

Figyelt kérdés
hazimunka, gyerek ruha vásárlás, kicsi séta... de még mit lehetne? Eddig dolgoztam és most megöl az unalom, a hazimunkatol meg mar tiszta ideg vagyok.
2016. szept. 30. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
Mit lehetne csinálni ? Talán a gyerkőccel foglalkozni. Ha pici azért, ha nagyobb azért.
2016. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
meg most varom a picurkat
2016. szept. 30. 14:45
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Horgolj,varrj,köss,olvass,nézz filmeket stb.

Annyi mindent lehet csinálni,legyen már fantáziád!

2016. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Én olvastam, filmeket néztem.
2016. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

1 -e vagyok

Akkor más a helyzet. Most élvezd ki ezt a ráérős időszakot ! Olvass, fejts keresztrejtvényt, sétálj,hallgass zenét !

2016. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Én főzők mosok takarítok kertészkedek vasalok együtt megyünk bevásárólni a párommal. Olvasok ;) 26 hkm
2016. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Huhh hát én mindig feltaláltam magam. Nem igazán unatkoztam a 9 hónap alatt. Pedig én elejétől nem dolgoztam már.

Mi rengeteget mentünk a kedvesemmel. Vagy a barátnőimmel.

Otthon is sokat készülődtünk a pici érkezésére. Nagyon gyorsan elrepült az a 9 hónap. Mi mondjuk kertes házban élünk. 4 kutyus volt akkor, a kert stb..

Amikor meg már meglesz a pici na akkor már biztosan nem fogsz unatkozni:)

Amúgy ja.. Horgolj.(engem mondjuk ez nem érdekelt s érdekel), rajzolj, fesd ki a babaszobát,úgy, hogy te rajzolod meg,rendezd be...Barátnözz,vásárolgass.. sok-sok mindent lehet. És élvezd a csendet és használj ki minden egyes percet míg a pocidban van;) Főleg az estéket:)

2016. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
ezek meg vannak, kiveve a sziba festes :) eddig aktiv, sportos eletmodot eltem, varrni szeretek, azzal el is vagyok, de uszni is olyan szivesen mennek, de mindenfelol azt hallom es olvasom, h milyen veszelyes... mindenem volt a viz ;(
2016. szept. 30. 14:59
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

A 36 hetig nehez munkat vegeztem korhazban mutoben.

Sajnos itt nem irnak ki csak mwrt terhes vagy

Itt nem betegseg dolgozni kell

2016. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Hanyadik hetben vagy? En az elso gyerkoccel 7 honapos koromig usztam heti 2szer legalabb. Az orvosom abszolut partolta, en meg imadtam. Kesobb csak azert nem, mert tel volt es a minuszokban annyira mar nem futott a lelkesedes.

Amugy olvasas, filmnezes, szokasos... menj minel tobbet moziba, szinhazba, kiallitasra, nekem a gyerkocok mellett ezek hianyoznak a leginkabb, ebbol van a legkevesebb. Ha most megteheted, mert mar nem dolgozol, hajra! Joga, kismamatorna, de barmi olyan mozgas, ami esszeru es nem megterhelo (ha elotte is sportoltal), a dokid is rabolint, nyomjad! Hasznald ki, hogy delelott mennyire mas az elet, en total racsodalkoztam, a hangulata is mas, mint a munka utan bezsufolt programoknak 😀

2016. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!