Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj, hogyha félig hasonfek...

Nem baj, hogyha félig hasonfekve alszom?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok, de másképp nem tudok elaludni.
2008. okt. 3. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam néha ugy, jól felhuzom az egyik labam, vagy a szopiparnaval betamasztom magam


ennek ellenere nem nagyon megy az alvas :(


ha nagyon rossz lenne, ugyis jelezne a baba, ahogy neha jelez is nekem :)30. het utan allitolag mar hanyattfekve se lehet aludni nekunk, nem tudom mi lesz.

2008. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor én is arra ébredek, hogy félig rá vagyok fordulva a pocakomra.

Ha baj lenne, nem lenne kényelmes a kicsinek, hidd el, addig rugdosna, míg felébrednél, észrevennéd.

Engem pl. akkor szokott felébreszteni, ha a jobb oldalamra fordulok. Addig dugdossa ki a lábait, míg fel nem ébredek, és át nem fordulok a másik oldalamra.

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

39 hetes vagyok, és én még mindig kicsit hason alszom...

Nem hiszem hogy baj lehet, a babód még picike, védett helyen van odabent!


Boldog Babavárást

2008. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is félig hason alszom, 31 hetes vagyok. Amikor édikének nem jó, mindig határozottan jelez, ilyenkor kipárnázom magam és máris jó. Szerintem ezen ne aggódj.

Üdv

2008. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tudok még néha úgy aludni. Ma sehogy nem tudtam, nem volt jó neki sehogy. Ne aggódj tényleg jelezni fog, ha nem tetszik neki. Boldog babavárást! 32 hetes kismama.
2008. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!