Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Ismertek olyat, aki későn jött rá, hogy terhes? Hogy reagált rá? Hányadik héten tudta meg?
2016. okt. 16. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt kolléganőm. 17 hetesen tudta meg, addig megjött neki rendesen. Akkor nem jött meg, vett egy tesztet, pozitív lett. Azt hitte, hogy még a terhesség elején van, jól megkepődőtt, mikor mondta az orvos, hogy 17 hetes kisfiú :)
2016. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem ismerek, viszont kíváncsi vagyok, hogy te mikor vetted észre, hogy valami nem stimmel, ill. Mi az oka, hog nem vetted eszre idoben?

Az időben, nekem a menzesz kimaradását jelenti.

2016. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Volt olyan, aki ezt kamuzta, tobb szules utan.

Aztan megszult az udvaron:(

2016. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
nekem a sógornőm, kolléganőm is majdnem félidőben. Mindkettő összevissza ciklussal, ha nem jött meg, neg lett a teszt... sógornőmnek cysta miatt lett volna műtétje, a műtét előtti uh-n derült ki, kolléganőmnek meg az éves rákszűrésen.
2016. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kedves #2 ! Én csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést, mivel manapság egyre több az ilyen..
2016. okt. 16. 18:38
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Én olyat haotam mentös mesélte.Ki mentek cigán nöhöz hasfájás miatt,akkor derült ki szülni fog.
2016. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
A TLC tv csatornán sokáig ment egy sorozat pont ezzel a címmel.
2016. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Én megmondom őszintén, nem nagyon tudom elképzelni azt, hogy vki nem vette észre.

Sokan mondják azt, hogy menstruáltak terhesen. Na ezt már nem értem. A menstruáció egy legalább 3, de leginkább 5-6 napig tartó vérzés, amiben van adott mennyiségű összetéveszthetetlen nyálkahártya darabka is. Terhesen ez így sem úgy sem lehetséges, mégcsak egészségügyi végzettség sem kell ahhoz, hogy megértsük, miért nem. Tehát, ha valaki vérzett is, akkor az maximum pecsételő vérzés lehetett, ami 1-2 napig tart és nyálkahártyát nyomokban sem tartalmaz, mennyiségre pedig annyira kevés, hogy egy tisztasági betéttel felfogható. Ezt hogy lehet összekeverni a menstruációval? És ezt most tényleg őszintén kérdem, mert egyszerűen nem értem.

2016. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Egyet ertek az utolso valaszoloval.


Az a verzes nem menstruacio. Mese.

2016. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
elég sokan vannak ám, akik csak hormonkészítmény hatására menstruálnak...
2016. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!