Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni? Valaki...

Tudnátok segíteni? Valaki járt hasonlóan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy 2 hete "késik" a menszim, csináltam több tesztet is, ami szerencsére halványan. De pozitív lett.Tüneteim nem igazán vannak azon kívül, hogy nem jöt meg. Viszont csak jövőhét kedden tudok orvoshoz menni. Kiváncsiságból ma is teszteltem,viszont még mindig halványocska. Jelent vagy számít ez valamit?? Kérlek titeket mellőzzetek a lehurrogós válaszokkal. Köszönöm.

2016. okt. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Több dolgot is jelenthet, kezdve attól, hogy sokat ittál, nem elég érzékeny a teszt, nem a reggeli első vizeletből csináltad.

Másra ebből nem lehet következtetni, úgyhogy ne tesztelgess, mert csak feleslegesen idegesíted magad.

2016. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Az első 3 tesztet a mensi kimaradása után csináltam 3 napig..a legalsót pedig ma. Elméletileg ugyanolyan erős csíknak kellene lenni nem??

Igazából attól tartok csak, hogy semmilyen tünetet nem produkálok..! Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

2016. okt. 17. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy tesztet csináltam csak anno, nekem is halvány pozitív lett, akkor még nekem sem igazán voltak tüneteim, kértem is időpontot orvoshoz, és hát baba volt. :)


Az hogy halvány egyébként jelentheti azt is, hogy még nagyon korai a terhesség és kevés a hcg hormon.

2016. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt, ahol ugyanolyan erősnek kell lennie a 2 csíknak. Ezek szép pozitív tesztek, ne aggódj!
2016. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Jövőhét kedden minden kiderül. A main kívül mindegyik tesztet reggeli első vizeletből csináltam. Itt tényleg csak azon "aggódtam" hogy nem e kellene tünetnek lennie vagy esetleg valamivel erősebb csíknak !? Tényleg nagyon köszönöm a válaszokat !
2016. okt. 17. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt első sorban nem "mennyiségi hcg" hanem "minőségi hcg" megállapítására szolgál.
2016. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tesztjeid nem halványak egyáltalán, sőt, kicsi erősödést is látok rajtuk. Lehet, hogy sosem lenne ennél erősebb. Ez semmit nem jelent. Mind a három utóbbi teszted egyértelmű pozitív.

Hagyd abba a tesztelést!

Minden rendben van, gratulálok kismama! :))

20hkm

2016. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Abbahagytam a tesztelést, tegnap tényleg csak kiváncsiságból csináltam, mert eltelt másfél hét, és semmi de semmi tünet nem jelentkezett.Keddig kibírom, aztán remélem a legjobb eredményekkel térek haza.

És köszönöm szépen 

2016. okt. 18. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!