Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jart mar hasonloan valaki?...

Jart mar hasonloan valaki? ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Ne nezzetek bolondnak,csak aggodom.Tegnap megbotlottam itthon es kemenyen bevertem a fejem az ajtofelfaba.Lett is rajta hatalmas pukli,es meg most is faj...Ugye a babanak nem lehet semmi baja? Ugy aggodom miatta.15hkm
2013. dec. 20. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, az égvilágon semmi baja nem lesz. Egyrészt a fejed ütötted be, másrészt ő nagyon védett helyen van, ennyitől meg se moccan.
2013. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 hetesen rá esett a fejemre egy nehéz szekrényajtó. Pár másodpercre elsötétült minden. Hatalmas pukli lett a fejemen, kicsit be is vérzett, mert az éle esett rá a szekrényajtónak a fejemre. A babának hál'Istennek nem lett baja. Én viszont a szülés után jobban kivizsgáltatom magam, mert rendszeresen fáj ott a fejem. 32 heteskm.
2013. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de mikor én lezúgtam a lépcsőn és bementünk az ügyeletre, azt a kettőt kérdezték, hogy a hasamat és a fejemet bevertem-e.
2013. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!