Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az AFP eredményem tökéletes...

Ha az AFP eredményem tökéletes lett, akkor már valamelyest megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az AFP egy elavult és tapasztalatból mondom egy semmit nem érő vizsgálat, csak a down-t szűri. Én a helyedben elmennék egy olyan vérvételre, ahol több mindent tudnak szűrni. De nem lesz semmi baj, ne aggódj. Nem megijeszteni akartalak, csak a saját tapasztalatomat mondtam el. Ha a baba szépen fejlődik és növekszik nagy baj nem lehet! Boldog babavárást kívánok neked egy 1 éves tücsök mamája.
2010. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az afp utáni genetikai uh után nyugodtam meg teljesen :)
2010. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a dawn-t sem szűri.
2010. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden teszt, szűrés után megnyugszik az ember ha tökéletes az eredmény.De a védőnőm szerint is elavult az AFP, és az eredmény nagyban függ attól, hogy melyik nap veszik le a terhesség koránál.Ő nem is tartja olyan fontosnak.Én most várok az eredményre, de ideges vagyok, mert nagyon sok olyat hallani, hogy rossz lett az eredmény, pedig a baba egészséges volt.Én most nyugodtam meg, a 18 hetes genetikai Uh-on. Nekem többet mondott az, hogy a magzatvíz mennyisége megfelelő, a baba méretei napra pontosan megfelelnek a korának, a hasfala zárt, koponya, gerinc, agy, gyomor, vese, szív mind rendben.És aktívan mozgott, nekem ez megnyugtatóbb volt, mint egy érték a papíron.Abból indulj ki, hogy minden jó lesz.
2010. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!