Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hasonló tünetei voltak...

Akinek hasonló tünetei voltak mennyi idő múlva szült?

Figyelt kérdés
36. hetes vagyok és már pár hete nyitva van egy ujjnyira a méhszáj. 2 hete vannak jósló fájásaim és 2 napja majd leszakad a derekam annyira fáj. Ma már görcsölök is és fáj a szeméremcsontnál. Csütörtökön megyek a dokihoz meg NST-re.

2016. okt. 18. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 35 hetes koromtól volt nyitva a méhszáj.

31 hetes korom után voltak jóslóim, 34 hetesen már mindennap.

Derekam és szeméremcsontom időszakosan 34 hetes korom után kezdett fájni. Értsd: pár napig folyamatosan majd pár napig nem.

A hasam is leszállt 34 hetesen.

39+5 hetesen szültem.

2016. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 hetesen màr mindegyik felsorolt tünetem megvolt. 38 hetesen szültem.
2016. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek nekem is voltak.

41+6-ra szültem.


De szerintem itt nincs recept, hogy mikor, minden terhesség más.


Mindaz, amit tapasztalsz csak arra utalnak, hogy készülődik a szervezeted a szülésre, viszont egyik sem a szülés konkrét beindulásának a jele.

Szóval amíg azok nem jönnek, addig kell várni, és igazából egy-két hétig még nem is baj, hadd növekedjen és erősödjön még a babád!

2016. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!