Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok fel olyan képeket...

Raknátok fel olyan képeket ahol már leszállt a pocakotok, és hányadik héten illeszkedet be a baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos képet nem tudok Neked mutatni magamról de képzeld el,hogy az én második babám vajúdás alatt illeszkedett be.Elfolyt a magzatvizem,jöttek is a fájások de se tágulni nem akartam se a baba nem csúszott lejebb.Már császározni akartak,mire az én drága jó kisfiam meggondolta magát és egy erős fájás kíséretében teljesen beilleszkedett.Mindezt 12 óra vajúdás alatt.
2010. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a babám vajúdás közben "szállt le" és illeszkedett be. Így is 2 óra alatt megszültem. Az utolsó pillanatig a gyomromban volt a pocakom, az utolsó hónapban már nem bírtam enni :S
2010. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!én sem tudok képet felrakni de 17 óra vajúdás után sem illeszkedett be(nem tudott) a kisfiam:(((

úgyhogy császár pedig mindenki azt mondta hogy "ez a baba már beilleszkedett mert nagyon lent van a pocakod"

üdv.8 hós baba anyukája

2010. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én sem tudok neked felrakni képet.hát nem tudom h nekem ba van e már illeszkedve.az csak egy dolog h lent van e a has vagy nem.nekem soha nem volt fent,hanem végig lent volt.mindenki mondta is h biztos koraszülött lesz,de nem így történt.tahát én erre nem adok.majd holnap kiderül h beilleszkedett e már a babám.


37 hetes km

2010. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!