Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányingerre valami...

Terhességi hányingerre valami praktika?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat segített, hogy reggel még felkelés előtt ettem egy banánt, vagy pár falat kekszet. Napközben többször ettem keveset. Jól esett még a jéghideg kóla is. Valamint soha nem vártam meg, hogy éhes legyek. Nagyon sok nyers zöldséget ettem, csak azt kívántam. Teljesen nem múlt el az émelygés, de egy picit könnyebb lett ezektől. Mindenkinek más a jó. Barátnőm a sós perecre esküszik.

Aztán a 12.héten mintha elvágták volna. Kitartás😊

2016. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) még csak a 8.hét de hányás is szokott lenni általában :(
2016. okt. 21. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam a jéghideg Cola segített,márha segített. Illetve a nagyon erős mentolos cukor. Szokták ajánlani a gyömbért,ágyból kikelés előtt rágcsálást. Én nagyon sokat hánytam,volt,hogy a vizet is kihánytam (ilyenkor jégkockát szopogattam,hogy valamennyire pótoljam a vizet),5 kg-ot fogytam a 13. hétre. Utána kezdett kicsit enyhülni,bár még gyakran van hányingerem már nem hányok. Sikerült fél kilót vissza is szednem ☺ 15+4hkm
2016. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbér jött be, de nem magában próbáltam, hanem felkelés előtt kekszként, ill. nappal gyömbéritalt. Azzal sok cukrot is beviszel, de ha más nem marad benn, lehet nem is baj. Ill. rájöttem, hogy az este bevett Gravida a hibás nálam...
2016. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hideg citromlé,cukor nélkül igazi citrommal!
2016. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hideg kóla és szőlőlé (az is bubis) :)
2016. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én reggel mindig rágcsáltam pár szem pukit, ez mindig bejött ha kezdődött az émelygés. Ill. nálam is a gravida fokozta a tüneteket, utána váltottam terhesvitamint és elmúlt szinte teljesen a rosszullét, csak egy kis émelygés maradt néha.
2016. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én végighánytam a 9 hónapot. Nekem is a hideg kóla segített valamennyire, de az se mindig.
2016. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszolokat :) de egyre többet hányok és semmi nem segít :(
2016. okt. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!