Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim rákszűrést akar...

A dokim rákszűrést akar csinálni 8 hetes terhesen. Aggódom miatta. Nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mindenkinél csinálnak
2008. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod.Az első terhességemnél nem csinált-ezért az aggodalom.
2008. okt. 4. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szió.Szerintem tudja mit csinál.Nekem 6hetesen csinálták és ma töltöttük a 31-et.Nem lesz baj.
2008. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rákszűrést kötelező csinálnia, ha a teherbeesés előtt 1 évvel nem voltál. És jobb még az elején.

Szóval, ha pl. decemberben voltál tavaly, akkor decemberben kéne most is, de akkor már pl. 20 hetes leszel, akkor jobb megcsinálni 8 hetesen, mint később. Ezért végzi el most.

De a kicsinek ettől nem lesz baja, hisz a méhszáj zárva van, és ő a kenetet a méhnyakról veszi.

Előfordulhat kis barnázás, de ez nem a méhből fog jönni, hanem a méhnyakról.

A kicsi védett helyen van, ne idegeskedj emiatt. A dokid tudja mit csinál.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nem lesz baj,ahogy az előttem lévők is írták.Nekem 6hetesen csinált a doki,ilyenkor általában mindig szoktak :)

Minden jót,boldog babavárást.

36hetes kismama

2008. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! AZ orvos biztos tudja hogy mit csinál. Nekem is csinált a terhesség elején azért mert abban az évben még nem voltam a kötelező vizsgálaton. Én egy kicsit véreztem is tőle és jóval kellemetlenebb volt mint amikor simán leveszik. Ágyhoz voltam kötve néhány napig a vérzés miatt de nem lett semmi bajunk.
2008. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtatást!
2008. okt. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!