Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív vagy negatív?

Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2. Levél fogamzásgátlóm 8. Szeménél tartok. Első levél első szemétől kezdve megszakitással védekeztünk pluszba. Aztán az első levél 16.szemétől kezdve rendszeresen belémélvezett a párom. A gond hogy fehér folyásom van, de az a vizes jellegű pár napja.. Mindig volt viszont az első levél óta nem. A megvonásos vérzésem normálissan megjött, bár kegyetlenül görcsöltem és véreztem. 7napos szünet 3.napján voltunk együtt azóta eltelt 13 nap. És van egy halvány pozitív tesztem? Terhes lennék?

[link]



2016. okt. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt inkább negatívnak látom sajnos.

Pár nap múlva tesztelj újra.

2016. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanam tuti pozinak..ismetelj reggel szerintem! Vagy ha teheted digitalis tesztet csinalj. Egyebkent a folyas miatt teszteltel vagy gyanakszol terhessegre?
2016. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez negatív.
2016. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Mivaaan negatív? :D
2016. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami felsejlik extra halványan. Élőben milyen színű a "második csík"? Mennyi idő után jött ki?
2016. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!