Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyerek megérzi, hogy fiú...

A gyerek megérzi, hogy fiú vagy lány van a pocakban?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok és már van egy 4 éves lányom. Megmondtuk neki, hogy jön a kis tesó és megkérdeztem tőle hogy fiú lesz vagy lány szerinte. Ő pedig mostanában annyira mondja, hogy fiú. Azt is mondta, hogy lányt szeretne de fiú lesz. Megérezheti a tesó nemét? Tapasztalat?

2016. okt. 24. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
NEM. A vágyait kifejezheti, aztán pontosan 50%-os esély van, hogy esetleg beletrafál. Kisgyerek, nem varázsló.
2016. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Sok mindent megéreznek a gyerekek.

Tapasztalatom ebben nincs, de ha kiderül a baba neme ird már meg légyszíves, hogy jól érezte a lányod, mert érdekel.

2016. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2016. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Megéreztheti, csak sokan túl racionálisak és tagadják.
2016. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is megérezhetem innen messziről. Hisz 50%, hogy beletrafálok. Azért az elég jó esély...
2016. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is ez volt (28 hos lanyom van)de nem jött be a tippje!☺ Első perctől azt mondta lány lesz,30 hetes vagyok és kisfiu! Szoval szerintem nálatok még attol lehet hogy bejön a tipp☺☺
2016. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk nagyon lányt szeretne a 4,5 évesem. Elsőre a doki fiúnak látta, végül úgy néz ki teljesül a tesó vágya és pár héten belül érkezik a hugi. Ki miben hisz?Megérezte,vagy csak szerencse kérdése, ki tudja,nagyon nem is érdekel, a lényeg hogy szeressék egymást és egészségesek legyenek. :)
2016. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom. Én mindkét terhességemnél 100%osan biztos voltam a kisbaba nemében már a fogantatás után. És igazam lett. Mindegy volt, hogy kisfiú-e, vagy kislány... Mindkettőnek ugyanúgy örültünk volna mindkét alkalommal, de tudtam, hogy először kisfiú van a pocakban, utána kislány. Biztos voltam benne. Szóval én hiszek a megérzésekben, a megérzéseimben. Nem lehet kijelenteni, hogy megérezheti / vagy nem érezheti meg. Ez nem ilyen megfogható dolog.
2016. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Talán 3 hét múlva megmutatja magát:)
2016. okt. 24. 17:36
 10/12 anonim válasza:
A lányod más most ügyes (mint a rafinált nőgyógyászok), lányt mond: ha az is lesz eltalálta, ha pedig fiú annak meg nagyon örül, mert azt szeretne... :)
2016. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!