Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. napon vagyok és még nem...

34. napon vagyok és még nem jött meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 hónapban 26 napos ciklusaim voltak. Voltak alhasi görcsök, de semmi több. Már csináltam egy tesztet de negatív. Várjak még? Megszakítással védekezünk. 23/L

2016. okt. 24. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Terveztek gyereket? Mert, ha nem akkor védekezni kellene rendesen. A megszakítás az nem védekezés...

Tesztelj még egyet pár nap múlva is. Ha az is negatív akkor nem vagy terhes, de menj orvoshoz és nézze meg mi lehet ennek az oka.

És ha nem akarsz gyereket akkor védekezz, könyörgöm!

2016. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem akarunk babát. Úgy vagyunk vele, ha jön akkor jön :)
2016. okt. 24. 11:31
 3/4 anonim válasza:
Szerintem várj még picit.Én hasonló cipőben voltam éppen most.Nekem is a 41.napra jött meg a menstruaciom.csinaltam 3tesztet is amiből a legelső halvány pozitívat mutatott mar teljesen beleéltuk magunkat a párommal,hogy babánk lesz.de sajnos mégsem.azert sok sikert nektek :)
2016. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma csináltam még egy tesztet. megint negatív. hasam megint görcsöl. :(
2016. okt. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!