Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat emelgetem a 13kg-os...

Ha sokat emelgetem a 13kg-os ket es fel eves lanyom nem lesz bajom? Mostanaban csak nalam erzi jol magat sokat hisztizik is.30 hetes km

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
13 kilót biztos nem emelgetnék már a 30-ik héten, nehogy kinyíljon a méhszáj, annak még korán lenne.
2016. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Én 40.héten vagyok és emelgetem a fiamat. H miért? Mert nincs segítségem. Akk lenne baj ha eddig nem emelted volna ès hirtelen emelsz. De gondolom eddig is felemelted.
2016. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Persze emelgettem eddig is sot neha cipelni is kell. Csak elkezdett kemenyedni a hasam
2016. okt. 25. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emelgetném, ha nem muszáj. A pocakban lévőre is kell vigyázni. Ha sírna a nagyobb akkir az ölembe venném, vagy összebújnánk az ágyon. Ha jeményedik a pocid akkor nem hiszem hogy jót tesz neki.
2016. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Semmi bajod nem lesz, az én fiam 15 kg és az utolsó napig emelgettem. Ha nincs nyíló méhszájad vagy egyéb veszélyeztetettségre utaló panaszod nyugodtan emelgethetsz. Mindkét terhességemnél ez volt, időre, egészségesen születtek (az első is az, de nála ugye nem volt tesó :)).
2016. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg elkezdett keményedni a hasad pláne óvatosabb lennék!
2016. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akik itt azt válaszolják h emelgesd örüljenek hogy náluk nem volt gond, de mint szintén 2 éves matrica lány terhes anyukája, mondom hogy ne emelgesd..nem szabad emelni 5 kgnál többet mert kinyílhat a méhszáj, ami esetedben még korai, fertőzést kaphatsz stb. gondolom nem szeretnél 2 hetet fekvessel tolteni ki foglalkozna akkor a két éveseddel? üljetek le, vedd ölbe, értse meg hogy most nem emelhetsz...én elmondtam 20szor a lányomnak, 20. hiszti után megértette, hogy a szulesig es az azt koveto 6 hetben (csaszar) nem emelem meg. megértette. megértik, csak ravaszak, tudják ha kitartóak úgyis felveszed.

oke hogy az előttem szólóknál nem volt semmi baj de pl részegen se vezet az ember pedig általában 10ből 9 hazaér sértetlen de mit csinálsz ha te vagy a 10ből egy??

2016. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, honnan veszed, hogy 5 kg-nál nem szabad nehezebbet emelni. Ilyen kitétel nincs és mivel a szervezet hozzá van szokva ehhez a "teherhez" ( nem most kezdi el emelgetni a kérdező, eddig is azt tette) így ez nem megterhelő a szervezetnek.

DE kérdező kérdezd meg nyugodtan a dokidat.

2016. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!