Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis gyerekekkel foglalkozom a...

Kis gyerekekkel foglalkozom a munkám során. Még csak a 11. hétben járok, de nem akarok kockáztatni hogy valami bajom legyen. Gáz ha a 12. héttől táppénzre megyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Mi bajod lehetne a kisgyerekektől?
2016. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
emelgetni kell/ szeptember óta ezt kihagyom/, meg azért elég betegesek. nátha és hasonlók
2016. okt. 25. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha az emelgetést tudod mellőzni az jó, de náthát mondjuk bárhol el kaphatsz, bárkitől. A terhességet ezzel nem fogod kockáztatni, szedj terhesvitamint, sok betegséget kitudsz ezzel küszöbölni ha feltöltöd a vitamin, ásványianyag raktáraidat, esetleg pluszba C vitamin, az ebben a hidegebb időben úgy is jól jön.


Egyébként csak úgy nem írják ki az embert tp-re, oda komolyabb indok kell. Munkámra hivatkozva engem sem írtak volna ki, csak én napi 10 órában álló munkát végeztem, és mivel bevéreztem kicsit veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak, és így mehettem tp-re

2016. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Igazad vam kérdező, nekem a nőgyógyászom kimondottan felhívta a figyelmemet, hogy kisgyerekes (sok gyerekre értette) ne menjek, nehogy elkapjam a lepkehimlőt, mert az nagyon veszélyes a magzatra és gyógyszer sincs rá.
2016. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Én kiíratnám magam! Nődokival megkell beszélni!
2016. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Én ugyan a 30. hétig dolgoztam kisiskolasokkal, de a doki mindig mondta, h inkább kiír, nem kell nekem az iskolában elkapni mindent, főleg, h jön a taknyos idő. Két hete már nem is dolgozom.
2016. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Én bölcsődében dolgozom kisgyermeknevelőként. Amikor kiderült h terhes vagyok (6 hetes voltam) rögtön táppénzre mentem és nem is fogok dolgozni már. 18 hkm
2016. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is bölcsődében dolgozom. A védőnőm azt mondta hogy jól teszem ha novembertől nem dolgozok. Csak érdeklődtem ki hogy gondolja ezt.
2016. okt. 25. 23:52
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
17 hetes vagyok, altalanos iskolasokat tanitok, novembertol tappenz! Nem szabad kockaztatni, mert utolag mar nem tud tenni semmit az ember, ha megtortenik a baj! Nekem az elejetol mondta a nogyogyaszom hogy menjek tappenzre, most szantam ra magam mert jonnek a vitusok a nyalkas idoben! Muszaj onzonek lenni, vigyazz magatokra :)
2016. okt. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Én is előző babámmal bölcsis gondozó néninek tanultam. Abba kellett hagynom, nem mehettem gyakorlatra. Sem védőnő, sem a háziorvos nem engedte!
2016. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!