Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhes vitamint ajánljá...

Melyik terhes vitamint ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hipp natal

98%ban termeszetes

nem gyógyszer, hanem ilyen lé, mint a kubu.

nem okozott nekem semmilyen panaszt, hizas, szekrekedes, stb.

dmban 995 forint vagy hogy, gyogyszertarban 1200 korul van

12 napra elég egy doboz.

2008. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én az elevitet szedtem és azt is ajánlom,mert el mulasztota a rosszul léteket és jo a babonak is.Jo baba várást!!!!
2008. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is az elevit vált be.
2008. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bevállt az Elevit plussz még esetleg szedhetsz mellé Folsavat az úgy bőven elég.
2008. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elevit, indokolni nem tudom, ezt ajánlották, nekem bevált. Hogy ettől-e vagy sem, de rosszul léteim nem voltak. Én már a teherbe esés előtt két hónappal, mikor elkezdtünk próbálkozni szedni kezdtem, a folsavval együtt. Azt három hónapig ajánlott szedni. Én az 5. hónapig szedtem, azóta elevitet sem, helyette sok gyümölcs, zöldség.
2008. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Hipp Natal jött be,mert a szemes vitaminoktól rosszul lettem.Ebbe is benne van minden ami kell.A rossmannba csak 900Ft.A Gravidát nem ajánlom,attól sokan lettek rosszul.
2008. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedek abban benne van minden és nem kell külön szedni folsavat vagy bármi mást. Igaz nem egy olcsó dolog de nem kell több tabit bevennem egyszerre.
2008. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan az Elevitet vagy a Gravidát választják. Van akinek bejön az egyik, míg a másiktól rosszul van, vagy éppen fordítva. Én személy szerint a Garvidát szedtem és szedem most is, soha semmilyen panaszom nem volt. Lehet az Elevittől sem lenne, szerintem ez egyénfüggő. Az igaz, hogy mindkettő jó nagy, nehéz lenyelni őket. Én egyébként azért döntöttem a Gravida mellett, mert sokkal több dolog van benne, mint az Elevitben, például jód, ami az Elevitből hiányzik. Válaszd azt amelyik Neked szimpatikus és ha lenne valamilyen panaszod, térj át egy másikra. A Gravidából 30 szem 1900 Ft-ba kerül.
2008. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat:-)
2008. okt. 4. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Hipp natal.

Én a 16. hétig Elevitet szedtem, de hányingerem és székrekedésem volt tőle. Mióta a Hipp Natalt iszom (napi 20 ml) nincsenek ilyen jellegű problémáim.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!