Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszíves ajánljatok vitamint...

Légyszíves ajánljatok vitamint, teát, gyógyszert, amivel könnyebb a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálkozunk a férjemmel,sikertelenül...:(
2009. szept. 24. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! barátcserje kapszula,Elevit,Antioxant csepp hirtelen ezeek jutottak eszembe,ezek kaphatók gyógynövényesnél is,nem vészes az áruk és hatékonyan segítik a peteérést.
2009. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig próbálkoztunk és már nem is voltunk nagyon fiatalok, amikor sikerült. Kipróbáltunk mindent. Hőmérőzés, nyálból kimutatható kütyüt, ovulációs tesztek garmadát. 6 hónapja ittam a super green teát és persze akkor voltunk együtt a férjemmel, amikor a vizeletből kimutatta a teszt, hogy most van peteérésem. Mindezt egy hétvégén hoztuk össze egy szállodában, aminek a melegvizes medencéje ajánlott női problémák esetére. Tehát, azon a hétvégén minden a helyén volt. A teától olyan leleteim voltak, mintha 18 éves lettem volna. Nem kellett vitaminokat sem szednem, csak vasat. 3 kg volt a fiam, amikor megszületett. Mára már egészséges, vidám 3 hónapos baba.

Sok sikert kívánok nektek.

2009. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És hol lehet beszerezni ilyen super green tet,és hol van ilyen gyógyvíz?Engem is érdekelne!
2009. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A teát internetes oldalakon is megvásárolhatod, de itt a legdrágább. Sokan forgalmazzák magánszemélyek és úgy jóval olcsóbb. Én Balassagyarmatról hozatom.

Tulajdonképpen minden termálvizes gyógymedence ajánlott ilyen esetben. (Csorna, Miskolctapolca, Hajdúszoboszló...stb.) Nekünk Zalakaroson a MenDan Hotel jött be.

2009. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
termálvíz!!!!hogy ez eddig nem jutott eszembe!16 hónap sikertelen próbálkozás után,augusztusban megfogant a picink,pont akkor amikor termálfürdőben voltunk!akkor ezek szerint lehet benne vmi!???
2009. szept. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha! Nekem több helyen is ajánlották. Mint írtam, be is jött.
2009. szept. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy bükkszéki, 20 perces termálvízben való fürdés után sikerült be a babó.
2009. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sajna most későn hallok /olvasok a termálvízről.. a fene egye meg:) 11 hónapnyi kemény meló hőmérőzés, ovuteszt, időzítés laza alsónadrág apának nem agyalás, nyugalom és egyéb praktikák után a hormonprofilom elvégzése után Closti-ra vártam... az utsó reményem a cickafark tea és a peteérés utáni palástfű tea adta..

na hát a 13. napon vérezgettem, korai volt ov. vérzésnek..-elkeserített... a hőm hol leesett hol felment.. aztán elkezdett felfelé kúszni.. de mivel már tele volt a hócipőm mindennel kicsit depis lettem már.... a középidős akciónk ezért a kútba esett és csak két nappal később bújtunk össze amire apa kicsit romantikussá varázsolta a hangulatomat.. na a 30. napon halványka csíkom lett 33 napon ismét teszteltem..megint kétcsíkos..

aztán hívtam a dokimat két héttel később megnéztük Uh-n.. a doki akkor sem bíztatott.. mindenféle béta hcg-ről beszélt meg téves tesztről. de elsőre megmutatta magát a babucink..

amikor már nem is gondoltuk volna.. azóta mindenféle probléma nélkül 17 hetesek lettük..



szorítok nektek! ne adjátok fel!

2009. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem is tudtam,hogy a termálvíz is ilyen jó hatással lehet...

De sajnos a munkánk miatt ez nem megoldható,hogy csak úgy elutazzunk...

Esetleg ha van még bárkinek bármilyen tapasztalata,tanácsa a kérdésemmel kapcsolatban,azt szívesen venném!:)

2009. szept. 27. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!