Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digitalis terhessegi...

Clearblue digitalis terhessegi tesztrol lenne szo?

Figyelt kérdés

Most pozitiv vagy nem ?

Ez a sajtom

[link]


Ezeket pedig az interneten talaltam

[link]


[link]

Valakinek van tapasztala errol ?

Keddre nem varom .


2016. okt. 26. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem van tapasztalatom. Szeretem ezt a tesztet. Tudod miert? Mert kiirja, hogy terhes vagy e vagy sem. Nem kell csikokat vadaszni rajta.

A csikok nem neked szolnak. Nem kell szetszedni. Mivel a csikokhoz nincs utmutato ez elegge logikus.

Arrol nem is beszelve, hogy hova tesztelsz menstruacio elott 6 nappal? Most agyazodik be.. oke, hogy draga teszt meg minden, de azert josolni ez se tud.

2016. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pozitív, ha a kijelzőn + jelet és 1-2 ,vagy 2-3,vagy 3+ -t látsz... A csíkok itt nem számítanak semmit!!!
2016. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Attól lehet még majd pozi! Drukk! Negativat jelzett?
2016. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen negativ let ;/ azert tettem fel ezt a kerdest mert bongesztem a neten es volt akinek not pregnant irt ki es meg is terhes volt ugyan olyan volt a csik mint az enyem .

Remelem nem fog megjonni .

2016. okt. 26. 19:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso aranyos vagy .
2016. okt. 26. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen van tapasztalatom. Amikor negativ volt nem volt baba. Amikor pozitiv lett volt. Es nem kell szedszedni mert pont ez a jo benne h kiirja hogy terhes vagy vagy sem. Ez mar a noknel betegseg? Mar bocsanat....de kezdem ezt erezni. Mar a digitalis teszteket is szet szedik....ez mar nem normalis dol8g sztem.....
2016. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!