Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megváltozott...

Terhesség alatt megváltozott a szexuális életetek? Ugyanúgy kívánjátok a szexet? És a párotok? Mit tesztek hogy minden olyan legyen mint a terhesség előtt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió!


Hát persze, hogy megváltozott, sokkal viccesebb lett! :-D


Persze az elején nem különösebben változott semmi, de kb. a 8-10 hét táján már jobban vigyáztunk, nem vadultunk :-), meg volt sokszor, hogy ugyan kívántam, de feszített a hasam közben, kellemetlen volt, így abba is kellett hagynunk.


Aztán vhogy nem is kívántam kb a 16-18 hétig, és a párom is izgult, nehogy elmenjen a baba, így nem volt nehéz megállni.


Most a 24 héten vagyok, és 3-4 hete nagyon aktív lettem, biztos a hormonok teszik, nagyon jó, csak kicsit már akadályoz a hasam, de sokat nevetünk, meg jópofa az egész, és nagyon könnyen elmegyek, fel vagyok turbózva. :-))

A párom teljesen "vevő" az Én aktuális beállítódásomra, teljesen rám bízza, hogy mikor, és hogy. amúgy úgy látom, hogy nagyon izgatja ez az új helyzet, mintha egy "új csajszi" lennék, és ez biztos kicsit így is van, egész másképp viselkedek az ágyban is, mint eddig, sokkal magabiztosabb vagyok, ez tetszik neki.


Én nem nagyon teszek azért, hogy olyan legyen, mint régen...miért legyen olyan, mikor ez most egy új izgalmas "feladat"?

Max. annyi, hogy mikor nagyon nincs kedvem konkrétan AHHOZ, és érzem rajta, hogy Ő benne lenne, akkor megoldom másképp :-), hogy ne "éhezzen" a férfiállatkám. :-D


Ne görcsölj, a férfinek ez szerintem eleve izgalmas, nyugtasd meg, hogy nem tud ártani vele a babának, vagy ha fáj úgyis szólsz, legyetek finomak, és lássa rajtad, ha kívánod, és Te is hidd el, hogy szép vagy, és kívánatos, egy babás nő még nőiesebb, kerekebb, ősi ffiálom. Ha át tudod magad adni ennek egy új dimenzió nyílik meg számotokra, és sokkal közelebb is kerültök egymáshoz mindenféle szempontból!!!


Jó egészséget, és nagy hancúrokat kívánok! :-))

2010. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapig egyáltalán nem tudtam együtt lenni a párommal mert nagyon rosszul voltam,de kívánni kívántam!


Most vagyok 30 hetes,de egészen idáig minden héten minimum2-3 alkalommal együtt vagyunk!Most már kezd az egész nehézkesség válni a nagy poci miatt,de még ahogy tudjuk megoldjuk kisebb nagyobb sikerrel!Szerintem így sem rossz a dolog,de össze sem lehet hasonlítani azzal amikor nem vagy babás!Én még kívánom csak annyira már nem bírom!:D

2010. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 38 hetes, és egyre inkább nem kívánom azelőtt kívántam ugyan úgy mint amikor nem vagyok terhes.
2010. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!