Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte először a...

Ki mikor érezte először a babája mozgását? És milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok és már nagyon várom ezt a különleges élményt :) tudom hogy még korai mert első baba de kíváncsi vagyok :)
2016. okt. 27. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
elso babamat 14hetesen, most 12 hetes vagyok, de nem vagyok benne viztos h o e az
2016. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó :) akkor van rá esély hogy a 18.-20. Hét előtt érezhetem :)
2016. okt. 27. 17:28
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem siman lehetseges, olyan erzes mintha kis buborekok bukkannanak ki a hasadban,nekem ilyen, ehez hasonloan tudnam leirni
2016. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

12 hetesen amikor lefeküdtem aludni akkor "bejelentkezett", ilyen nagyon enyhe lüktetésfélét éreztem. Még nem voltam benne biztos hogy ő az mert nekem is első baba. Utána két hétig semmit nem éreztem. Aztán a 14. héttől már folyamatosan éreztem ezt a lüktetésfélét. Egyre erősödött az érzés, ezért is voltam aztán egyre biztosabb benne hogy ő volt az mert utána társult hozzá még ez meg az.

És 19. héttől kezdve pedig már a rúgásait is éreztem és kívülről is látható volt. Nincs olyan nap hogy ne érezném.

Most meg már kitölti az egész pocakomat a baba. :) És már ki is nyomja magát, néha nem hagy aludni, néha kellemetlen mozdulatai is előfordulnak, de végig élvezetesek a mozgásai!


Nekem már nem sok van hátra! :)


29+4 hkm

2016. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

20.hét környékén kezdtem el érezni, mert mellső falon feküdt és őket mindig később lehet érezni.

Én is csak úgy tudom leírni mintha kis buborékok pukkannának ki a hasadban, de az első mozdulataiban annyira nem voltam biztos, mert első baby nekünk is. Aztán minél jobban erősödött annál biztosabb voltam benne.


33 hkm.

2016. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőt a 20.hét környékén éreztem.
2016. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is most várom az első babám és először a 16 héten ereztem pici mozgásokat. Izomrángásoz tudtam hasonlítani. Még nem voltam benne biztos hogy ő az csak mikor már egyre többször éreztem azt az érzést és azután már lassan mindennapossá vált. Most 22+4 naposak vagyunk és most már apa is szokta érezni, néha már kívülről is látszik hogy megemelkedik a hasam.
2016. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20 hetesen
2016. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elsőt 16.hét körül, én nem buborék pukkanásként éreztem, hanem először enyhe kis bizsergő érzést, utána rá pár hétre 20.hét körül olyan volt mintha egy-egy szívdobbanást éreznék. A másodiknál 13.héten a bizsergetőst, 18.hét körül a dobbanóst. :)
2016. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14. hét végén kezdtem. Mintha pici buborékok lettek volna. Most 16 hetes vagyok és tegnap már ha ráraktam a kezem a hasamra, a kezemmel is éreztem. ELső baba.
2016. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!