Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte az első...

Csillag6 kérdése:

Ki mikor érezte az első terhességénél a pici mozgását? Mijen érzés volt?

Figyelt kérdés
Mos majdnem 12 hetes vagyok, és a minap olyat éreztem hogy a méhem közepe fele két "buborék kipukkant" volna.Lehet hogy "ő" volt? :) a válaszokat köszönöm előre is:)

2015. márc. 7. 07:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Mijen?? Ojan Lyó!
2015. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
szia! Én is kb. 12-13 hetesen érzetem először. 1 baba. Vékony vagyok. Én is azt éreztem mint te, csak a köldökömnél. Nem is hittem el, csak miután mondta a dokim, hogy igen az a baba volt.
2015. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást, bár nem nyelvtanárt keresek ;)
2015. márc. 7. 08:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszod :) én is kifejezetten vékony vagyok (terhesség előtt 40kg )
2015. márc. 7. 08:06
 5/15 anonim ***** válasza:
En is kb azota erzem a babat. Bar engem a doki egyenesen lehulezett mert emlitettem neki. Azt mondta kizart, hogy erzem, majd a 20 het utan... Amugy olyan erzes volt, mintha buborekolt volna, vagy mikor az ideg ugral az izomban.
2015. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen olyan érzés,bár én csak a 18.héten éreztem. És elöször csak fekve.
2015. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én először kb 15hetesen éreztem. épp ültem és az idegeim feszültségig pattantak :) lehet ezt ő is megérezte. én szó szerint kis rugdalózást, kaparászást éreztem. biztos voltam benne hogy a baba az. utána tartott egy kis szünetet. olyan 17-18héttől éreztem napi szinten.
2015. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Köldöknél 12 hetesen??? Tényleg nem vitatkozni akarok, de orvos igazán tudhatná, hogy ez lehetetlen, mert 12 hetesen éppen hogy előbukkan a méh a szeméremdomb alól. Tehát köldöknél még csak véletlenül sem lehet érezni.
2015. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

A szemerem domb alol???

A szemeremdomb mogott a huvely huzodık. Soha nincs a szemeremdomb mogott a meh.

Szep is lenne, ha a tampont a mehunkbe dugnank.


Kerdezo, en az elso babaval 14 hetesen, a masodikkal 12 hetesen erztem az alhasam also reszen. Mintha madartollal cirogatott volna.

2015. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem, pici, finom "kapargatásszerű", izomrángásszerű érzés volt. Kb. pár napig-egy hétig még nem voltam biztos benne, hogy őt érzem, de aztán bizonyosság vált, ahogy egyre erősebb, gyakoribb lett :)
2015. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!