Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik a mensim.2...

Kittycica1987 kérdése:

5 napja késik a mensim.2 teszt ozitív lett. A dokim elküldött UH ra. Azt irták a paírral hogy egyértelmű iu. Grav. Még nem látható.12 mm a nyálkahártya. Szerintetek nagyon korai még? Vagy valami más a baj? Köszönöm a segítséget

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai volt a vizsgálat, ha nincs panaszod, felesleges volt menni ilyen korán, mert még nem látszik.

6-7 hetesen érdemes menni először, szóval kb. 2 hét múlva.

2016. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást. Azért mentem dokihoz, mert mikor a kisfiammal voltam várandós kellet szednem utrogestant, mert kevés volt a hormon a szervezetemben. Most akkor kb hány hetes lehetek? Lehetséges akkor hogy minden rendben csak korán mentem?
2016. okt. 28. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja értem. De ha már voltál terhes, akkor már tudnod kéne hány hetes vagy. Az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet, tehát amikor a menzesz kimarad, akkor vagy 4 hetes.

Biztos minden rendben van, csak még korai volt. Vérvételre nem küldött el?

2016. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vilcsianyuja ***** válasza:

Mikor teszteltél először, és az első is pozitív lett, vagy csak a második? Csak mert lehet, hogy némileg később fogant. Egyébként tényleg korán mentél akkor is, ha középidőben fogant a baba, ha nagyon kell sietni az előzmények miatt, akkor is érdemes bevárni az 5. hét betöltését (tehát 7 nap késést), akkor már jó eséllyel látszik a petezsák. De ha később fogant, akkor lesz az a 7 nap akár 14 is.

A progeszteronpótlást szerintem kapnod kellett volna automatikusan, az előzmények ismeretében. Ha bármilyen barnázást tapasztalsz, irány a doki. De ezt úgyis tudod.

2016. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vérvételre még nem küldött. Csütörtökön megyek vissza hozzá a lelettel. Én is azt gondoltam hogy 4 hetes de van egy applikációm ami szerint már 5. szóval ez kavart meg picikét :(

Egészen pontosan ezt írta a leletre. Uterus retofl. átmérője 45 mm nykh. 12 mm . Egyértelmü iu. grav. még nem látható. J.o.-i ov 33x24 mm b.o.-i ov. 24x17 mm.

Douglasban folyadék nincs

2016. okt. 28. 10:17
 6/10 A kérdező kommentje:
kedden teszteltem egy 10-es tesztel az pozi lett nagyon erősen. Illetve szerdán egy 25-ös tesztel az pedig szintén pozi, csak egy kicsikét talán halványabb
2016. okt. 28. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon korai. November közepén tervezek orvoshoz menni, 2 napja késik. Minimum 2 hetes késéssel érdemes menni.
2016. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket. Elég régen várunk a kis tesóra. Remélem ok lesz minden
2016. okt. 28. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem 18-án nem jött meg (2. baba) és szerdán voltam dokinál. jelenleg fekete folt van :) Remélem azért beköltözik oda egy baba
2016. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szurkolok neked. Én azóta csinálgattam teszteket pontodabban 2 tesztet ami alapján erősödik a hcg szint
2016. nov. 2. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!