Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi orrdugulas vagy...

Terhességi orrdugulas vagy nátha? Nagyon nem egyértelmű. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy hónapja kislányom vmit hazahozott a bölcsiből. Akkor köhögés, orrfolyas nátha, végül arcüreggyulladás. Ket kor antibiotikum, ket hétig nasivin vagy wick orrspray. Az orrom régen sose dugult, első alatt nem is voltam náthás. Most egyből bedugult. Ha kidugitottam folyt rendesen. Aztán szépen elmúlt, orrdugulas es végül a köhögés is. Lányom ismét náthás lett egy hét múlva. Ferjem is. Lányomon aztán kijött a mandula és fül gyulladás is. Persze én is ismét náthás lettem és jött az orrdugulas. Most 5-6 napja. Ismét kénytelen vagyok nasivint használni. Ha ki tudom fújni sűrű feher néha sargas váladék jön. Hanyatt fekszem a felső fogsoromon érzek nyomást. Ma gégészet ahol a Mometosan orrsprayt javasolták persze Nasivint ne.

Volt aki hasonlóan járt? Ez a náthával vajon elmúlik majd? Ja igen 18-19 hetes vagyok. Eddig nem dugultam ezeken kívül. Akinek csak terhesseg okozta mikor jött elő? Es mit használt? Ha sokaig hasznalta okozott vmit? Utána le tudta tenni??? :(



2016. febr. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy elmúljon.

Nekem október óta van orrdugulásom, akkor lebetegedtem, és egyszerűen nem múlik el.

Nekem Nasivin sanftot mondták hogy használjam, mert az nem tartalmaz tartósítószert.

36+1hkm vagyok, ez Mostmár csak szülés után múlik el. :/

2016. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. A fül-orr-gégészetre jártam. Ott kaptam kezelést, ami enyhítette a tüneteket.
2016. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először engem is ott kezeltek ki. De most csak ezt a Mometosant mondták. Hasznalom de most még Nasivin is kellett.
2016. febr. 15. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalam ugyanez van :'( Elso terhessegem vge fele is olyan alletrgiaszeru orrdugulasom volt, de akkor folyt a szemem is es viszketett is, az orrdugululas mellett. Most vagy 4. hete olyan rosszul vagyok, hogy felvaltva nyomom a nasivint meg a rhinosprayt, mert semmi de semmi mas nem hasznal az orrdugulasra. Folyas nincs, csak szintiszta dugulas, ami ha nem fujok be eleg gyorsan es hagyom,hatha jobb lesz magatol, olyan szintu, hogy egy ido utan elkezdek szedulni. Es meg csak 33 hetes vagyok, felek, hogy a fentiek,amiket elvileg alklmazni se lehetne terhesen plane nem hetekig, is lasssan nem fognak hasznalni a gyakorisag miatt :'( De ha nem hasznalom akkor meg megfulladok, es az sem hiszem, hogy jot tenne a babanak. Pedig mindent kiprobaltam kb, semmi mas nem hasznal :'(
2016. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!