Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abbamaradó terhességi tünetek...

Abbamaradó terhességi tünetek terhesség legelején. Normális vagy bajt jelent?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok (szept. 22.-én jött meg utoljára). Dokinál nem voltam, de pozitív teszt és az elmaradt menstruáció egész napos hányingerrel igencsak terhességre utal. Kedd óta folyamatos hányingerem, mellfeszülésem volt, most reggeltől pedig semmi tünetet nem érzek.
2016. okt. 28. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Ilyenkor a tünetek jönnek-mennek.

Pár hét múlva lehet megint jelentkeznek. :)

2016. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit megnyugodtam.
2016. okt. 28. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális :) Hányingerem jön megy a 6. hét óta,általában 3-4 naponta elmúlik, visszajön, mellfeszülés semmi nincs kb 7. héttől.
2016. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Terhességben az az idegesítő, hogy minden lehet minden - jo vagy rossz.

De nalam a 9.heten minden tünet elmult, szuperkonnyu terhessegem volt vegig. Csak pisilni jártam gyakrabban. Szoval lehet normalis.

2016. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jééé nekem is szept 22-én jött meg utoljára :) szerdán voltam akkor fekete folt volt még csak...semmi jele sincs most se nekem max. fáradt vagyok(néha fáj a fejem, 1.-nél az se) nyugi
2016. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Előző! Én csak 7.-én megyek dokihoz. Azóta visszajött a hányinger, néha van, néha nincs. Nekem olyan érzés, mintha betegségből lábadoznék, fáradt vagyok és többet eszem, mint szoktam.
2016. okt. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!