Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt méz fogyasztás?

Diana901 kérdése:

Terhesség alatt méz fogyasztás?

Figyelt kérdés

31. Hétben vagyok..

Eddig senkitől sem hallottam ezt h tilos lenne, egészen mostanáig. Kérdezősködtem.. Volt aki kinevetett, volt aki helyeselt. Végülis akkor tilos vagy sem??

Pánikoljak vagy sem?!



2016. okt. 27. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj, hatalmas tévhit, hogy nem szabad mézet fogyasztani terhesen.

Van aki napi szinten fogyasztott, és teljesen egészséges babája született. Nyugodtan egyél amikor megkívánod, maximum a magas cukortartalma miatt nem javasolják, de annyit úgysem tudsz enni, hogy ártson.

2016. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fogyasztottam,mindig azzal iszom a teát. Semmi bajunk nem lett tőle. Most szoptatós teába is azt teszem, ez napi 2-3teáskanalat jelent.
2016. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) megnyúgtattatok! :-) teában fogysztom, és ha úgy érzem h kerülget a megfázás, eszem 1 kiskanállal.
2016. okt. 27. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy nem árt terhesség alatt, de ha meleg teába teszitek, akkor minden hatóanyag kimegy belőle, legjobb lenne kiskanállal enni magában, vagy szobahőmérsékletű teában.
2016. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nyers tojásonbés húson kívül mindent eszem amit megkívánok... Nem hagyom magam riogatni,mindent mértékkel,a szervezet szerintem tudja mire van szüksége.
2016. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) továbbra is eszem :-)
2016. okt. 28. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont egyik nap olvastam róla és azt írták akkor nem lehet mézet fogyasztani, ha nincs pasztőrözve, mert lehetnek benne olyan bacik, mint a nyers tejben, húsban. Őszintén szólva én még nem hallottam pasztőrözött mézről... számomra nem volt túl meggyőző a cikk, én azóta is eszem minden nap mézet. Lehet hogy rosszul teszem, de én alapból is azt rakok mindenbe cukor helyett és hát kívánom az édeset, nem tudom mivel pótolhatnám.
2016. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor fàjt a torkom, az orvosom ès a vèdőnő us mondtàk, hogy egyek nyugodtan.
2016. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!