Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák hogy vagytok...

37 hetes kismamák hogy vagytok, ti is ilyen türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
November 15-re vagyok kiírva, már minden készen áll a kicsi fogadására, kórházi csomag bepakolva. Derekam fájdogál néha meg kicsit görcsölök ritkán. Első baba, várom is nagyon, de azért félek is.

2016. okt. 26. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nov.7 lesz a progi császárunk időpontja (3.császár lesz) Napról napra nehezebb..Mindenem fáj,alig várom,hogy kint legyen a legkisebb Drágánk.Hízni alig híztam,de lassan gurulok 😁
2016. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
November 19 a kiírt időpontom de én már tűkön ülök.nekünk is első baba és minden készen várja csak lehet az anyukája van kicsit bepánikolva.kivi leszek hogyan tudok majd ellátni egy csecsemőt
2016. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!