Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szomoru vagyok, mivel nekem...

Szomoru vagyok, mivel nekem nem jon ossze a baba? Es minden ismerosom terhes, vagy szult mar! Mit csinaljak? Mas is erez, igy?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 11:03
1 2
 1/12 KisCsillag4 válasza:
61%
Szia! Igen ismerős az érzés, én is hadonló cipőben járok :( Próbálj nem csörgölni ezen, és hidd el neked is összefog jönni!
2016. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Én tudok egy jó megoldást. Na nem arra, hogy gyereked legyen, hanem, hogy pozitívan lásd a helyzetedet. Kölcsön adom a gyerekemet pár órára.
2016. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D utolso , erdekes , de most is varom menjek baba latogatoba , foghassam az olembe
2016. okt. 28. 11:35
 4/12 A kérdező kommentje:
kuldj egy kepet a babadrol :)
2016. okt. 28. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem és lehet hogy nem is lehet vér szerinti. Engem nem szomorít el a dolog. Még van egy-két évünk hogy aktuális legyen a dolog de ha majd nem jön össze, akkor az örökbefogadás mellett fogunk dönteni a párommal.

Csak rajtad múlik hogy állsz hozzá. A gyereknevelés nem dicsőség hanem nagy felelősség. Nem érdemes irigykedni más életére mert mindenkinek van jó és rossz is benne.

2016. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolso en nem irigykedek egyaltalan , hanem orvendek hogy masnak sikerult es van babaja
2016. okt. 28. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nagyon ismerős az érzés! Nekünk se sikerült sok mindenen keresztül mentünk. Lombikok sem sikerültek! Elvileg meddő vagyok és harmadjára terhes spontán! Van egy 4,5 éves fiam. Aztán egy 2mm es embrió elhalt. Most meg 29 hetes vagyok. Fel a fejjel fog neked is sikerülni!'
2016. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8 eve varok...szted higy erzem magam???? Iszonyatosan.....teljesen ki vagyok mar idegileg. Miota vartok a babara?
2016. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel.tudom mit érzel vagy éreztek nekünk 20hónapot kellett várni a fogantatásra közbe volt egy nőgyógyászati műtétem és be jelentkeztünk meddőségibe.nagyon rá pörögtem minden hónapban majd egyik pillanatról a másikra másik poziciót kaptam a munkahelyemen,kevesebb stressz új emberek.úgy érzem ez volt a fordulópont.senkinek nem mondom azt hogy engedje el a témát mert tudom hogy nem lehet csak kicsit terelje el a gondolatait pl új hobbi,vagy valami oktatás bármi!segíteni fog.
2016. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
PCOS-el, IR-el kezeltek, túl vagyok egy drillingen, diétán, gyógyszeres kezeléseken, majd azt mondták, hogy természetes úton nem fog összejönni a baba. Közben mégis sikerült, de a 8. héten elhalt a magzat, ezután újabb kezelések jöttek, majd EGY hónap, amit ki kellett volna hagynunk próbálkozás terén, és akkor sikerült. Most 24 hetes kismama vagyok. Tényleg kell egy kis nyugalom, kell, hogy se te, se a párod ne stresszeljetek rá a dologra, ne azért legyetek együtt, mert akkor van épp peteérés. Közel 2 évig próbálkoztunk, természetesen közben mindenki terhes lett körülöttem. Két munkatársam terhességét is végigasszisztáltam, miközben én elvetéltem...
2016. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!