Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gránátalma vagy gránátalmalé...

Gránátalma vagy gránátalmalé vashiány ellen? Van valakinek tapasztalata? Aki fogyasztott terhesség alatt ilyet, az mennyit és milyenek lettek az eredményei?

Figyelt kérdés
Alacsony lett a vasszintem, épp csak egy kicsivel vagyok az alsó határ alatt. vettem vastablettát, de sajnos nagyon rossz bogyószedő vagyok, a gránátalma viszont nagyon bejött. naponta megeszek egy felet, csak nem tudom az elég-e? arra is gondoltam, hogy gránátalmalével kiegészíteném.
2016. okt. 28. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Vasból van csepp is, nem muszàly tablettàt szedni.


Én is szeretem a grànàtalmàt, de semmit nem ért,hiàba ettem. Mondjuk a gyógyszerek sem hasznàltak.

Persze attól még edd nyugodtan.

2016. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Céklakapszula szerves vassal, azt hiszem ilyen néven lehet kapni herbáriákban. Nekem teljesen megfelelt, az utolsó vérképem is tökéletes lett, holott az elsőnél már kissé vérszegény, vashiányos voltam.
2016. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!