Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 ujjnyi tagulasnal, semmi...

2 ujjnyi tagulasnal, semmi fajas, pocak kemenyedes es gorcsolesnel repesztenek burkot?

Figyelt kérdés

39.hetben vagyok,eddig semmi eros fajasom nem volt,2 hete joslo fajasaim voltak,de elmultak.

Pocak kemenyedesem sokszor van,olyankor mar nagyon nehezen kapok levegot,gorcseim vannak,de azok is percek-orak kerdese de elmulnak,a derekam folyamatosan faj,de mar nagyon vizesedem.

2 ujjnyira nyitva vagyok,szerintetek megvarjak mig magatol indul be vagy burkot repesztenek??



2016. okt. 31. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megvárják,fájások nélkül nem fognak burkot repeszteni!
2016. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se repesztik meg rendszeres fájás nélkül. Nekem pl a vajúdás végén csinálták, mikor már 2 perceseim voltak egy jó ideje. Utána szinte azonnal jött az első toló...
2016. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor repesztettek burkot mikor már 6 cm-re nyitva voltam. Ez 4 órával a fájások rendeződése után volt!
2016. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!