Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy pontban fáj (húzódik)...

Ha egy pontban fáj (húzódik) a pocak, majd egyből megszűnik, akkor azt a baba okozza?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem hogy egy kis helyen, inkább egy kis sávban húzódik a pocak. Arra fogtam, hogy biztosan az izmok tágulnak, de hirtelen egyik pillanatról a másikra megszűnt (Azelőtt kb 10 percig folyamatos volt). Lehet hogy a baba nyomta ki magát ott? Kívülről még nem látható a mozgása, és a pocakban is enyhén mocorog, nem kaptam még tőle soha becsületes focirúgást :P Ezért nem tudom, hogy milyen amikor helyezkedik, csak az enyhe kis rúgásnak minősíthető mocorgásokat érzem.


25 hkm


2016. okt. 8. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a baba okozza, hanem a húzódó méhtartó szalagok. :) Nekem végig finoman mozgott a kisfiam, sose rúgta le a vesémet, bordámat, ha szerencséd van, téged se fog később se "bántani" a baba. Emlékeim szerint a 20-as hetekben feszültek a méhszalagok.
2016. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!