Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. Triszemeszterben felerösödt...

2. Triszemeszterben felerösödtek a tünetek?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 14. Hetben.Az elsö triszemesztert vegigfeküdtem varva a büvös 12. Hetet , hogy majd azzal elmulik.Sajnos szinte rosszabb lett, most a 2 het alatt gyakrabban hanytam es minden szagra öklendezem...hogyan lehetseges ez?meg mindeg szinte csak agyban pihenek...

2016. okt. 31. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugy hogy ez mindenkinel mas es mas. Nincs ra szabaly! Kitartas!
2016. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A masik dolog pedig , hogy az egeszseges kaja lett visszaküldve, csirkecomb zöldsegsalataval...erre a kolaba martogatott piskokatol, meg edes kekszetöl amit ez utan kivantam, semmi bajom nem lett
2016. okt. 31. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki a sima vizet is kihányta, tehát ez nem függ attól, hogy egészséges vagy nem egészséges étel köszönt vissza.

Általában a terhességi rosszullétek a 12.hét környékén abba maradnak, de hát ugye ez nem törvényszerű. Sajnos van akit majdnem egész terhességén végigkíséri, max csak enyhül kicsit.

Kitartás!

2016. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Enis igy vagyok megtanultam atveszelni. Reggel, amint felkelek bekapok valamit es iszok egy kis kòlát vagy teát.

Sosem varom meg h ehes legyek. Neha egy darab kekszet gyumolcsot akarmit megeszek. Amint ehes leszek hanyok.

2016. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a 13.hétig minden visszajött,volt,hogy a víz is. Aztán kicsit jobb lett a 15.hétig már "csak"hányingerem volt és néha hánytam,mára teljesen elmúlt. A kajával én is hadilábon állok,alig bírom magba diktálni a gyümölcsöt és a zöldséget,pedig mindig imádtam. Ami viszont jöhetne minden mennyiségben (ha engednék a kísértésnek) az az édesség,csoki,nápolyi sajnos. Plusz a hammburger és pizza,pedig azelőtt évente egyszer ha ettem. Szóval majd jobb lesz,változni fog a helyzeted,kitartást!17hkm
2016. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso, en is pont igy vagyok vele.Az elött sok zöldseg gyümölcs, most pedig a zöldseg kihanytam utan, kolaba martogatott edes napolyit ettem..
2016. nov. 1. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy jobban ne gyötörd magad azt edd ami bent marad. A pici úgyis elveszi magának amire szüksége van. Nekem már nincs hányingerem így megeszem azt is amit nem kívánok, sok gyümi,zöldség. Első trimeszterben én is kólán már kukorica pufin éltem szinte. Utolsó voltam.
2016. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiammal 18.hétig naponta hànytam. A làntommal inkàbb csak émelyegtem a 12. hétig,de cserébe nagyon rossz volt a közérzetem. Most a harmadikkal megint émelygős hànyós voltam ngyon sokàig. Most a 17héten màr csak felfordul a gyomrom,de bent marad amit eszem.
2016. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!