Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forduljak orvoshoz? Vagy ez...

Forduljak orvoshoz? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Pénteken lett pozitív a tesztem és tegnap is. Tegnap volt hogy egy hete késik a menzeszem. Egyfolytában azt érzem meg fog jönni. A hasam nem görcsöl néha feszül és puffad. A derekam viszont úgy fáj mint mikor megjön. Két napja megfájdultak a melleim. Mára mintha enyhült volna. Van okom aggódni? Igazából a derékfájás ami aggaszt. Valaki volt hasonló tünetekkel?
2016. nov. 1. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj.
2016. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalam sajna gond volt.. progeszteronhiány miatt vegul 5nap keses utan megjott. Ezert legkozelebb , ha sikerul azonnal orvos es felir gyogyszert!

De sztem ez ritka, Nalad nemhiszem h gond van. Nekem durvabb fajdalmaim voltak. Ez meg teljesen normalis

2016. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt és most leszek 7 hetes, de én is mindig nagyon megijedek ezektől.
2016. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon izgulok. Talán nem kellene ennyire erre koncentrálni. De hát nem megy...igazából a derékfájás is fekvéskor intenzívebb, de aggaszt nagyon. Remélem nem lesz semmi gond. Na meg ez a cicis dolog. Két napja hozzá nem lehetett érni most semmit nem érzek.
2016. nov. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!