Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig minden tünetem megvolt,...

Eddig minden tünetem megvolt, álmosság, émelygés, szédelgés, egy két napja viszont megszűnt. 7 hetes terhes vagyok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy-két napja viszont megszűnt,mintha nem is lennék terhes.Még tegnap hőemelkedésem is volt,és rázott a hideg és hánytam egész éjjel.Nem értem mi van.
2007. nov. 18. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj dokihoz amilyen hamar csak lehet!

Lehet hogy elkaptál valami fertőzést v. gyomorrontásod volt ez okozta a rosszullétet.Azonban a legyengült szervezet veszéjt jelenthet a babára vetélés szempontjából.

És az hogy teljesen megszűntek a tünetek nem feltétlenül jelent bajt,bár nálam sajnos vetéléshez vezetett.

Remélem nálad nem igy lesz,azért menj dokihoz hamar!

2007. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia.menj el azért orvoshoz,hogy megnyugodj.nekem mindig hőemelkedésem van és hol vannak tüneteim,hol meg nincsenek.lehet jobban ettél és többet pihentél,azért vagy jobban napközben. nincs igaza az elöttem szólónak,mert minden terhesség más és nem kell ráhozni a frászt szegény kérdezőre,hogy elmegy a babája!!!!!!!mert megkeserítheti azt a "bolodog"jó pár hetet,ami még visszavan.....

pihenj sokat és azért menj el orvoshoz,hogy megnyugodj.

2007. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 11 hetes vagyok és igaz, hogy csak a melleim fájtak, de azok nagyon, és 3 napja nálam is megszűnt. De mindenki azzal nyugtat, hogy semmi gond, a hormonok rendeződnek, ezért tűnnek el a tünetek, majd visszajönnek:-)

Azért a védőnő, agy az orvos valóban megnyugtathat.

2007. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!