Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmosság kinek meddig? 8...

Álmosság kinek meddig? 8 hetes vagyok és már 4 hete másról sem szól az életem, mint örökös alvás, álmosság.

Figyelt kérdés
Ha napközben nem pihenek,alszok, akkor már este 7kor végem van. Reggel viszont 7kor kelek,mert éhes vagyok. Kinek meddig tartott ez az időszak?
2011. szept. 3. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában az első trimeszterig tart, aztán visszajöhet, a fáradékonyság a vége felé...
2011. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
neked is addig tartott? Nem túl biztató...
2011. szept. 3. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Aztán meg az éjszaki szoptatások miatt...
2011. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi így jöttünk rá, hogy babánk lesz. :) Gyanús volt nekem is és a páromnak is, hogy annyit alszok mint egy mormota.

Nekem ez kb. a 8-tól 12. hétig tartott. Amikor éppen nem dolgoztam lefeküdtem kb. 8kor felkeltem 10kor és délután is előfordult, hogy 2-4ig aludtam.

Most viszont már nem nagyon szoktam érezni nagy fáradtságot.:)

23hkm

2011. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, ha nem dolgoztam reggel felkeltem, elmentem a boltba, reggeliztem és visszafeküdtem aludni annyira álmos voltam. Délután ébredtem megint akkor összeütöttem valami gyors kaját és rendet raktam...aztán alig vártam az estét, hogy végre lefekhessek. Ja a fennmaradó időben pedig rókáztam. Az álmosság elmúlt a 12 hét felé a hányinger, hányás nem.
2011. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem semmi. Engem a mai napig elkerult s hanyinger. Mar orultem is hogy milyen szerencses vagyok... Ma azonban durvan bepotolta... De nem baj. Boldog vagyok,hogy szenvedhetek;-)
2011. szept. 3. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:

11 hetesen is annyit alszom, mint a mormota :))) Este 10-11 körül fekszem, reggel 5kor egy félórára felkelek, visszafekszem és úgy 10-12 között valamikor ismét felkelek.

Mostanság elég kellemetlen hason aludni, emiatt többször is felébredek, de biztos vagyok benne, hogy még pár hétig el fog tartani ez az alvós időszak. Unokatesómék a 14-15 hétig aludtak szinte állandó jelleggel.

2011. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ez a hányás dolog is változó szerintem. Van, aki az egész terhességét végigokádja, van aki egyáltalán nincs rosszul. Kitartás, gyorsan eltelik ez az időszak is..:)

2011. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Anikó1985 ***** válasza:
Én most 12 hetes vagyok és egyenlőre a jó közérzet jött vissza. Ugyanis a 7. héttől minden nap min. egyszer hányok most már inkább csak egyszer az álmosság nem annyira vészes munka után egy fél órát fekszek és hétvégén amikor elfáradok lepihenek, ez változatlan. És ami rosszul esett sokan azt mondják, hogy elhagytam magam és túl spirálom, pedig ők is voltak terhesek miért ilyenek velem az emberek? Veletek nem gonoszkodnak, mert fáradékonyak vagytok?
2011. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ilyen bunkó emberek a környezetemben, de ha lenne,megnézhetné magát! NE TÖRŐDJ a sok idióta emberrel, ha aludni kell,aludj! Én meghalnék, ha nem alhatnék,amikor rám jön. Mondjuk én legálisan vagyok itthon,megtehetem...
2011. szept. 4. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!