Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete nem erősödik a tesztem....

1 hete nem erősödik a tesztem. Volt már valakinek hasonló? Mindkétszer ugyanazt a tesztet csináltam, csak 1 hét elteltével.

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell állandóan tesztelgetni. Egyszer megcsináltad, pozitív lett, gratulálok! Fölösleges az erősebb tesztre hajtani, nem mindenkinek erősödik.

Majd ha eltelt 2-3 hét hogy kimaradt a menzeszed, elmész orvoshoz.

2016. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem is kell, hogy erősödjön.

Én 1x csináltam, halványan, de pozitív volt, utána már kértem is időpontot a nőgyógyászhoz, és ott volt a pici.

2016. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az "állandóan" tesztelgetés azért nem állja meg a helyét mert össz-vissz 2x teszteltem és pontosan 8 napja késik. Időpontom már megvan.
2016. nov. 2. 13:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Az "állandóan" csak egy kifejezés volt, nem kell rajta fenn akadni. Hetente sem kell ismételni. Egyszer pozitív lett, a menzesz is kimaradt, ennyi bőven elég.
2016. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A tesztek csak minőségi HCG-t mutatnak ki, nem mennyiségit.

Van vagy nincs, ez a kérdés.

Hiába ugyanaz a fajta teszt, lehet hogy az érzékenysége nem pont ugyanolyan, de nem is kell.


Jelentkezz be orvoshoz. Bajt most csak az jelenthet, ha vérezni kezdenél, de remélhetőleg ez nem következik be, és minden rendben van.

2016. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Azért az a válasz nem áll helyt, hogy nem kell erősödnie... A hcg 48-72 óránként duplázódik. Tehát, ha van mondjuk 20 mmol hcg, akkor épp, hogy halvány pozitív a teszt, de 3 nap múlva tuti, hogy jóval erősebb lesz a második csík.

Mennyire erős a teszted? Ha nem alig látható halvány + mindkettő, akkor azért az jó. Nekem volt olyan, hogy halvány pozi tesztjeim voltak, amik nem erősödtek, aztán megjött 10 nap késés után. Kémiai terhesség volt. Jelentkezz be a dokihoz. Remélem minden rendben veletek.

2016. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég gáz válaszhogy nem kell erősödnie mert amikor annó olvasgattam pont írták sokan hogy erősödnie kell és én végig teszteltem amíg nem mentem orvoshoz és az összes árnyalatom meg van a teszteken ehhez képest multkor írt egy csaj akinek nem erősödött mindenki leszólta hogy nem is terhes és elment orvoshoz ahol kiderült hogy de terhes volt és azért nem erősödött a teszt mert elhalt a baba....
2016. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor "erősödhet", ha pl. valaki túl korán tesztel, amikor még a vérzés ideje sem jött el, és piszok halvány, pár nap múlva erősebb lehet. De egy idő után hiábavan mégtöbb hcg, nem lesz "még sötétebb".

Ha van hcg, akkor 2 csík van, mindegy milyen erős, akkor fennáll a terhesség.

Nekem 4 terhességem volt (van), a legutóbbinál kifejezezten halvány volt a második csík, pedig a nem várt reggelen teszteltem, és a bab egy héttel korábban fogant.

Mégsem tesztelgettem tovább, minek?

Az ember nem lesz "terhesebb" az erősebb csíktól, és hogy negmarad- e a korai terhesség, arra akkor sincs garancia, ha "jó erős csíkod volt"...

2016. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mikor halvány maradt és nem erősödött az az embrió 8 hetesen elhalt.
2016. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosom,őt kellett volna előbb.. Aztmondta erősödnie kell persze,hiszen innen látom hogy növekszik-e a hcg vagy sem. Behívott hétfőre.
2016. nov. 3. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!