Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt/van valakinek hasonló...

Volt/van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

6 hetes kismama vagyok és az a problémám, hogy képtelen vagyok a házas életre a férjemmel. Harmadik baba, de az előző gyermekünk 33 hétre született korai lepényleválás miatt. :( És most nagyon félek, nehogy valami kárt okozzunk ha szeretkezünk. Orvoshoz holnap megyek.

Meg nem is igazán vágyom a dologra. Annyira szánalmasnak érzem magam emiatt. A férjem megért és nem is erőlteti a dolgot és attól sem kell félnem, hogy máshol keres "vigaszt"!

Volt már más is így, hogy egyszerűen nem kellett neki a szex??? Tud valaki tanácsot adni?


2016. okt. 4. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pozi tesztől nem voltam vele együtt!! Miért lepény miatt doki eltiltott, de eszünkbe sem jutott. Persze találtunk rá más megoldást :) !!

Most ott tartok hogy még a más megoldás sem jöhet szoba baktérium meg virus miatt kezelnek antibiotikummal amitől most gombásodom!! Eltudod képzelni hogy kezelnek engem is páromat is. És hogy ne fertőzük vissza egymást kezelés alatt semmi érintkezés! Hát szuper! Ezt megbeszéltük a párommal nagyon megértő. És az ultrahangon mikor látta a picit olyan boldog volt. Közölte lesz még egy baba! Én meg csak néztem rá hogy biztos? Erre azt mondta persze szeret minket!! És megpuszilta a homlokom! Bízom benne!

Ted te is ezt beszéljétek meg, azért a párod hogy együtt mindent megoldjatok.

2016. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment pozitív teszt után 2-3 hétig. Aztán annyiban változott, hogy nem is lehetett, mert barnáztam. A férjem kényeztettem máshogy ez idő alatt. Aztán ugyan lehetett, 16 hetesen mertem először majd 24 hetesen sok keményedés miatt megint nem akartuk, a férjem sem! Aggódtunk a baba miatt. Továbbra sem voltam azzal a felfogással, hogy ha nekem nem lehet, akkor máshogy se lehetne megoldani az ő részéről. Igazából ennyi a tanácsom, ha aggódsz, hogy baja lesz a babának akkor inkább ne, mert a görcsösség miatt úgy se lenne túl jó, de a férjednek még szüksége lehet más megoldásra.
2016. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első baba nehezen jött össze.Mind2en fétettük,ritkán voltunk együtt,de időnként kényeztettem a Férjem.

Második baba is nehezen jött,akkor már nem paráztunk volna,de gondok voltak és végig tiltva voltunk végig.

Most várjuk a 3.babánkat.2 hétig voltunk tiltva,azóta hébe-hóba együtt vagyunk.


Előfordulhat h a hormonok miatt nincs kedved.Emiatt e emészd magad.

2016. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Missed ab után most újra terhes vagyok és én sem kívánom a szexet de ha kivánnám sem szeretnék együtt lenni vele mert nagyon félek a mostani terhessegtol félek hogy baj lesz 5hetes pár napos lehetek még orvosnál nem voltam.

2016. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Az alternatív megoldásra én is gondoltam, jobb híján... Bízom benne, hogy majd idővel változik a hozzáállásom. Meg majd mit mond a doki...

2016. okt. 4. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Vetélés utáni terhessegem van nekem is. Ráadásul pont szeretkezés után indult meg a vérzés az elvetélt terhesség alatt.

Eleinte mi is féltünk nagyon, de behatolás nélküli szex akkor is volt, és nem csak a férjem miatt.

Rendszeresen vagyunk most is együtt, de sokkal óvatosabbak vagyunk, olyan "oregesen " csináljuk.

Nekem pont fordított bajom van, mint neked. Én többet szeretnék, de a férjem félt, meg szerintem a gyermeke anyját látja most bennem, nem a szexistennőt;))

Ez a kezdeti gond szerintem el fog múlni, ahogy látod, hogy minden rendben, plusz most még a hormonok is nagyon tombolnak. A rosszulletek is szűnni fognak.

Lehet, hogy 20 hetesen minden nap lesz majd kedved.

Addig is ne hagyd a ferjed egyedül. ..

2016. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!