Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelen a menstruációm, általában 2-3 heteket is késik. Július utolsó hetében voltam együtt a párommal, védekeztünk és nem ment el bennem. Több mint két hónapja nem jött meg, négy tesztet csináltam és mind negatív. Nem vettem észre semmi furcsa jelet magamon, nem vagyok érzékeny semmire, az utóbbi hetekben kissé puff adtam de a hasam nem domborodna. Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes legyek? Mi lehet a probléma?

2016. okt. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esély rá, hogy terhes vagy. Menj el nőgyógyászhoz, ő a megfelelő vizsgálatokkal meg tudja állapítani, miért nem rendszeresen menstruálsz.
2016. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem vagy terhes, nem volt peteérésed, azért nem jött meg. Fordulj orvoshoz!
2016. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:) Anyukám sem érzett semmit a terhessége alatt,emiatt ijedtem meg kissé
2016. okt. 8. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy terhes vagy.

Mindenképpen látogasd meg a nőgyógyászod, lehet valami hormonális probléma miatt késik heteket, és marad ki hónapokat.

Jobb a bajt megelőzni!

2016. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy semmi esély rá, hogy terhes legyél, ezzel persze nem ijesztgetni akarlak, csak én is így jártam, nekem ált. 2 havonta jött meg, néha annál is több időre, nem is aggódtam, gondoltam majd megjön, nem szokatlan. Januárban menstruáltam utoljára, március elején kellett hogy foganjon a gyerkőc, legalábbis ha jól számoltak a dokik. március elején még semmit nem mutatott a teszt, majd csak április végén lett egy pozitív, akkor olyan 6 hetes várandós voltam már. ezzel persze nem ijesztgetni akarlak, csak én pont hasonlóan jártam, mint te.
2016. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!