Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülési szabadság közmunkásnak?

Szülési szabadság közmunkásnak?

Figyelt kérdés
Annak is jár szülési szabadság, aki közmunka programban van foglalkoztatva? csak mert pótszabadságok nem járnak, csak a 20 nap alap, nem tudom, hogy szülési szabadsággal mi a helyzet?
2016. nov. 2. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Csed,gyed jár,ha megvan két év alatt a 365 nap és a szülés napján biztosítva vagy,vagy ha 42napon belül szűnt meg,vagy ha álláskereső vagy és kapsz munkanélkülit,akkor is.

Én közfoglalkoztatásba voltam,szept közepétől kértem a csedet,okt elején szültem,most okt végén járt le a szerződésem. Ettől független jár végig a csed,gyed is,bár párom fogja az utóbbit kérni,nem én.

2016. nov. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!