Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irodai munkát végző kismamák,...

Irodai munkát végző kismamák, ti meddig dolgoztok?

Figyelt kérdés
12 hkm vagyok, szellemileg elég megerőltető munkát végzek. Délutánonként elég fáradt szoktam lenni, de nem tudom elképzelni, hogy jóval előbb elköszönjek a munkahelyemen. Minden ismerős, akinek mondom, hogy végig szeretnék dolgozni, furcsán néz rám. Miért lehet ez? Ti hogy tervezitek?

2016. máj. 9. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
34. hétig dolgoztam.
2016. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Én 38. hétig dolgoztam. Hitelfolyósítás előtti ellenőrzést végeztem nagy összegű hiteleknél és hitelfolyósítás, emellett marketing feladatokat láttam el és minden mást, amit rám bíztak. Nekem is mindenki mondogatta (az orvosomon kívül), hogy úgysem fogom bírni, hülyeség, sőt apósom szerint veszélyeztetem a gyereket, és majd azért lesz fogyatékos, mert én karrierista vagyok. De én nem foglalkoztam velük, elengedtem a fülem mellett. Úgy voltam vele, hogyha nem bírom, akkor abbahagyom. Egyébként másik megyébe jártam át dolgozni vagy busszal vagy céges autóval, emellett lakásfelújításban is segítettem a férjemnek, úgyhogy nem unatkoztunk, de rengeteg energiám volt. Azóta sem voltam olyan pörgős, pedig most is bennem van a sajtkukac.
2016. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes múltam és augusztus közepéig tervezek dolgozni, de majd ahogy érzem. Amikor húzósabbak a napjaim és leszívják az agyam, azt érzem,h holnap de jó lenne nem jönni... :)
2016. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
36 hétig. utána már azért nem, mert ingázom, 1,5 órás volt a bejárás csak oda, meg még annyi vissza, és így már nem akartam végig dolgozni...ha közelebb lett volna a meló helyem, akkor 38. hétig tuti dolgoztam volna.
2016. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Furcsán néznek, minden anyára furcsán néznek, aki dolgozik.


A 37. hétig dolgoztam, rám is furcsán néztek. 8 hónapos korában visszamentem dolgozni, most is furcsán néznek.

2016. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
34. hétig dolgoztam. Másik városba jártam és nekem már elég volt a sok utazás + egész nap a gép előtt ülni (délutánonként már kényelmetlen volt minden pozíció és a hasam is be-bekeményedett). Rengeteget jöttem-mentem a szülésig de azt sokkal jobban bírtam, mint az állandó ülést.
2016. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
38. hétig tervezek dolgozni, engem is mindenki le akar beszélni róla. Napi 2 óra utazás, és stresszes irodai meló, de attól még jó bejárni.
2016. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 34 hetes koromig.
2016. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A 36. hétig dolgoztam.
2016. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
32 hétig dolgoztam
2016. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!