Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja nagyon feszült vagyok,...

2 napja nagyon feszült vagyok, félek, hogy ártok a picinek?

Figyelt kérdés
28hetes leszek és ez a szeles idő kiborít.Nem egész nap,de Naponta többször rámtör egy hisztis roham.Nagyon rossz.
2016. nov. 3. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitől vagy feszült? :-S
2016. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nezz vidam filmeket! Hivd fel a baratokat, csaladot! Fozz finomat. Hallgass zenet!
2016. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem ártasz a hangulatingadozásoddal a picinek.

Viszont próbálj kikapcsolódni, olvass könyvet, nézz meg egy vígjátékot, takaríts, ami kicsit kikapcsol. :)

2016. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, és gyakran vannak hangulatingadozàsaim. Ez a hormonok játéka, ne tulajdonits neki nagy jelentőséget, főleg, ha nincs okod valójában feszültnek lenni.

Azon még pluszban ne idegeskedj, hogy ártasz a babának!

2016. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy csak ennyi a problémád, szívesen cserélnék veled.

Nekem sokkal nagyobb okom van izgulnom és félnem. :(

2016. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Mi a baj?
2016. nov. 3. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nem ártasz neki, próbálj lazítani és másra gondolni, azért ne legyen egész nap görcsben a gyomrod. :)
2016. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszkor jött a baba, de remélem felesleges az aggódásom és minden rendben lesz vele és velem is. :( Mert én szeretném őt és a párom is.
2016. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom tényleg.biztos minden rendben lesz ne aggódj.Sajnos mindenkinek meg van a maga baja.Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!