Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben járok és...

Első trimeszterben járok és az oldalamat ill. a hasam bal felét ütés érte. Lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés
Tegnap este szerettem volna összebújni a párommal, legtöbbször úgy alszunk, hogy hátulról átölel. Tégnap is így próbáltam elhelyezkedni, de kényelmetlen volt, hogy a karja nyomja a tüdőmet, ezért szerettem volna a csípőmre húzni a kezét, hogy ne nyomjon, erre oldalba vágott és rámszólt, hogy nyugodjak már el végre. Ő ezek után rögtön elaludt, én megértem, hogy fáradt, de ettől még nem kellett volna megüssön. Utána elsírtam magam, de észre sem vette. Ma reggel pedig már nem is emlékezett semmire, mondván, hogy nem direkt ütött meg és, hogy sajnálja, mert ő sosem akart bántani. Erre ma, amikor megjött, elkezdett kérdezgetni, hogy mi bajom. Azt reméltem, hogy tudni fogja, mert eddig azt hittem, hogy ő is elítéli, ha egy terhes nőt megütnek. Valószínűleg rosszul gondoltam. Ma estére elértem, hogy egy korty vizet alig tudok lenyelni, egész nap fájt az oldalam, de fel le rohangáltam, hogy többnyire az ő dolgait rendbe tegyem, mire este 10-kor leültem, hogy egyek elkezdett újból kérdezgetni, hogy mi bajom van, de válaszolni sem merek neki. Eddig sosem emelte fel a hangját, igazán rendes volt velem és nagyon sokat segített a házimunkában is. Most meg hirtelen kifordult magából. Elkezdtem félni tőle. Korábban már volt vetélésem, és most úgy örültem/tünk, hogy összejott, erre megüt. Van így bármi értelme mellette maradnom? Mit csináltam rosszul?

2016. szept. 2. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne provokáld ezzel tovább.

a társunk minden félelmeinket és vágyainkat tudatalatt is teljesíteni fogja..

ez pszichológia

2016. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel provokálom?
2016. szept. 2. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám hogy bajotok lehet, de ha bizonytalan vagy, illetve fájdalmat érzel akkor mindenképpen keresd fel a dokidat.Már nagy pocakos voltam amikor a párom éjszaka, álmában hasba vágott (ha rosszat álmodik már korábban is és most is csapdos, rugdos) de nem lett semmi bajunk.A leírtak alapján nem hinném hogy a párod szándékosan akart megütni...de persze ezt csak te tudod és te érzed.De az is lehet, hogy egy kicsit érzékenyebb vagy most a hormonok miatt.
2016. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Kicsit túlgondolod....Gyakorlatilag álmában "megütött".......Ha pedig ennyit sem tudsz megbeszélni vele,akkor kár a gyerek....
2016. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A hormonok biztosan ratesznek meg egy lapattal, de ilyen mint most soha nem volt még.
2016. szept. 2. 22:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem aludt ebben biztos vagyok, epp lefekudtunk csak amikor ez tortent.
2016. szept. 2. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

azzal, hogy lovagolsz a témán.

addig lovagolsz rjta, fortyogsz, nagy nehezen kinyögöd, nyaggatod, hogy nem normális terhes nőt megütni, nem normális terhes nőt megütni, nem normális terhes nőt megütni, míg egyszer tényleg odasóz úgy rendesen.


így már érted a pszichológiáját? a provokációt?

2016. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nwm beszeltem vele lenyegeben semmit, ele tettem a vacsorat es csinaltam a tobbi dolgom. Az hogy itt leirom nem azt jelenti hogy ebbol barmit is mondtam neki.
2016. szept. 2. 23:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Tobbnyire o hergeli fel sajat magat, ha valaszolok neki akar a leg szelidebb hangnemben akkor is uvolt.
2016. szept. 2. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szép kilátások a babára...
2016. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!