Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan bababolt Pesten,...

Létezik olyan bababolt Pesten, ami vasárnap is nyitva van?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha nagy a választék és olcsók a termékek. :)
2008. okt. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mária Bababolt,Visegrádi út 25.Westenddel szemben egy kisutca.Mi is itt vettük meg a babakocsit,egyik vasárnap,mert nálunk Kecskeméten ua 17ezerrel többe kerűlt.18h - ig nyitva vannak.

31 heteske

2008. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt tudom ajánlani!

2008. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zsuj de jó, köszönöm szépen!!! :)
2008. okt. 4. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
allitolag a tescoban is vannak olcsó de jó dolgok, en jovo heten meglesem, mi igaz belole, szerintem egy probat meger :)
2008. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó hozzászólásra reagálnék. Igen, a TESCO-ban nagyon jó dolgok vannak. A ruhaneműket 5 hónapja használom, és nagyon meg vagyok elégedve velük: "jó mosók", nem nyúlnak, nem fakulnak, 100% pamutból készülnek és nagyon cuki mintásak, persze nem utolsó sorban elfogadható az áruk. Egyébként ugyanitt nagyon sok márkás terméket is megtalálsz (Avent, Nuk, Baby Bruin, Chicco stb.; textil pelusok, cumik, cumisüvegek, mellszívók, pelenkák, sterilizálók, melltartó betétek, babakocsik, hordozók, kiságyak, matracok - szóval szinte minden, ami kell).

Egyébként a Cora-ban is nagy a választék, bár szerintem az ár annyira nem barátságos, mint a TESCO-ban.

Jó vásárlást!!!

Zita 23 hetes baba anyukája

2008. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!