Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korulbelul 4 hetes terhesseget...

Adrienn101 kérdése:

Korulbelul 4 hetes terhesseget letezik, hogy nem latnak az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Teszt ma reggel pozitiv lett, viszont holnapra nagyon nem varom! 8mm a nyalkahartya vastagsaga, ezt sem tudom jo e vagy sem, de a doki nem latott semmit! Mondjatok par biztatot!
2016. nov. 3. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen megeshet, hogy még nem làtja, ez3rt nem is szoktak ilyen koràn orvoshoz menni àltalàban. Mikorra rendelt vissza? Egy pozi teszted volt?
2016. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik, sőt teljesen normális, hogy ilyen fiatal terhesség még nem látszik UH-on. Hisz még a menzesz se késik. Miért voltál ilyen hamar dokinál, más miatt?

Terhesség megállapítása miatt ha nincs panaszod, ráérsz 2-3 hét múlva menni.

2016. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen látható a petezsák.. Előtte csak felritkulást lát a doki vagy semmit..
2016. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinaltatott hormonvizsgalatot es pont mara volt idopontom! Ez mar tobb honapos sztori, eleg regota probalkozunk! Szoval ez a mai vizsgalat csak azert volt mert mondtam neki hogy pozitiv a tesztem! Ket kulon fajta tesztet is csinaltam es mindketto egyertelmu! Az egyik a clear blue digitalis! 3 napja tuneteim is vannak! Egy het mulva hivott vissza! Nagyon nagyon remelem hogy nem jon meg holnap!!
2016. nov. 3. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a teszt nem véletlenül lett pozitív. :)

De a doki ilyen korán ég tényleg nem tudja megállapítani. 1 hét múlva petezsák már lesz.

2016. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor felig megnyugtattatok, hogy nem lehet ilyenkor meg latni, csak azt az egy hetet birjam ki es ne jojjon meg!!
2016. nov. 3. 14:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszaitokat! :)
2016. nov. 3. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
4 hetesen még esetleg megvastagodott nyálkahártyát látni...5-6 hetesen petezsák, szikhólyag majd szívhang...
2016. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!